• Informacje na temat:

  doda i jej związki

Artykuły na temat: doda i jej związki
 • Zaskakujące wieści! "Doda zostanie matką"

  Była mężatką, ale rozwiodła się w atmosferze skandalu. Potem wybierała kolejnych mężczyzn, lecz z czasem dochodziła do wniosku, że to nieudacznicy, szaleńcy lub nałogowcy i kończyła związki z hukiem(...) z nich przepada z kretesem. Małżeństwo z Radosławem Majdanem się rozpadło, bo on pragnął stabilizacji, a ona miała wówczas w głowie same wariactwa. Nie wyszło jej także w związku z Emilem Haidarem...

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • Doda i Emil Haidar: Znamy kulisy ich rozstania!

  Doda (31 l.) już oficjalnie potwierdziła rozstanie z Emilem Haidarem (34 l.). Jeden z tabloidów ustalił, co było tego przyczyną.

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Doda płaci za złe życiowe wybory wysoką cenę! Teraz chce być sama!

  Doda (32 l.) jest kobietą, która ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, ale niestety też sporo zawodów miłosnych. O ile na scenie radzi sobie doskonale, tak w związkach nie potrafi odnaleźć szczęścia. Czy czuje się z tego powodu samotna?

 • 2010: Co będzie grane?

  Zapraszamy na przegląd muzycznych nowości i oczekiwanych premier 2010 roku. Na rynku pojawią się nowe płyty Eminema, Ozzy'ego Osbourne'a, Iron Maiden, Avril Lavigne czy Erykah Badu. Głośno plotkuje się także o albumach U2, Madonny, Britney Spears i Radio head.

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk(...) powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • Szybki rozwód Dody

  Wygląda na to, że Doda (23 l.), czyli Dorota Rabczewska oraz Radosław Majdan (35 l.) bardzo szybko dostaną rozwód. Dlaczego? Bo - choć Dorota publicznie oznajmiła, ze składa papiery rozwodowe do sądu z powody zdrady "Radzia" - tak naprawdę wniosła o rozwód bez orzekania o winie.

 • ​"Klan": Nietypowe oświadczyny!

  Gdy Leokadia (Katarzyna Skolimowska) poinformuje pana Bronisława (Czesław Bogdański), że nie może pojechać z nim do Australii, mężczyzna powie jej, że wyjazd na drugi koniec świata miał być ich... podróżą przedślubną. - Chciałem cię tam poprosić o rękę - doda dziarski emeryt.

 • "Barwy szczęścia": Władek i Darek marzą o... ślubie

  Julita (Katarzyna Sawczuk) wyzna Władkowi (Przemysław Stippa), że z przyjemnością patrzyła na niego i Darka (Andrzej Niemyt), kiedy bawili się na jej weselu. - Ładnie razem wyglądaliście – powie i doda, że wierzy, iż oni też będą kiedyś mogli stanąć na ślubnym kobiercu...

Wideo na temat: doda i jej związki
 • W 2015 roku rozstanie goniło rozstanie!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk(...) powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Jej droga

  Luna i Amar to kochająca się para młodych Bośniaków, która musi stawić czoła przeciwnościom losu zagrażającym ich związkowi. Dowiadują się, że aby zachować nadzieję na upragnione dziecko, powinni porzucić rozrywkowy tryb życia. Co gorsza, Amar zostaje zwolniony z pracy za nadużywanie alkoholu. Załamanemu mężczyźnie pomocną dłoń podaje kolega z wojska, który przeszedł na wahabizm - radykalną odmianę islamu. Pozornie niewinna praca nauczyciela informatyki sprawia, że również Amar odnajduje sens...

Dyskusje na temat: doda i jej związki
 • Re: Spoiler! Agata poślubiła Pawła!

  A ja stawiam dalej na Latoszka -psa ogrodnika ,buraja ,!!! On wszystkim związki rozwala jak niegdyś Lenie i Bartoszowi wlazł w paradę , a jak dostanie po pysku /jak on kiedyś Bart. / to sie może odczepi się ! i co Piotr stoi w kolejce ? Latoszek to nie ma honoru !!! jest beznagziejny !! Kiedyś on jej nie chciał ,to teraz się pcha !!!