• Informacje na temat:

  doda i krupa razem

Artykuły na temat: doda i krupa razem
 • Kinga Duda jest seksowniejsza niż Doda i Joanna Krupa?!

  Do tej pory to Joanna Krupa, Doda oraz inne ponętne piękności spędzały sen z powiek polskich mężczyzn. Okazuje się jednak, że to już przeszłość. Magazyn "CKM" postanowił zrobić nowy ranking 50 najseksowniejszych Polek. Jego wyniki są zaskakujące. Na pierwszym, zaszczytnym miejscu znalazła się tym razem Sandra Kubicka. 21-latka jest wziętą modelką, której kariera rozwija się przede wszystkim w USA...

 • Doda i Joanna Krupa pomogą zwierzakom

  Polskie celebrytki zamierzają podjąć działania mające na celu poprawę doli bezdomnych zwierząt.

 • Edyta Górniak o niczym nie wiedziała? Płaci 7 tysięcy złotych za mieszkanie obok Dody!

  ...tego poznała młodego przyjaciela, w którym się zakochała.  Nie było więc wyjścia i trzeba było kolejny raz się przeprowadzić. Tym razem wróciła do Warszawy.  Agenci nieruchomości pomogli jej znaleźć(...) bloku mieszka inna znana gwiazda.  To może nie byłby aż taki problem, gdyby nie okazała się nią Doda Rabczewska-Stępień. Panie - mówiąc delikatnie - nie przepadają za sobą. Na osiedlu może więc być...

 • Czy Górniak utrze nosa Dodzie?

  Dorota "Doda" Rabczewska i Edyta Górniak wystąpią razem w nowym show "Diwy". Rozmowy prowadzone są też z Marylą Rodowicz i Justyną Steczkowską.

 • Doda: Byłam w związku z dziewczyną. Oświadczyła mi się!

  Doda dawno nie wywołała żadnego skandalu, więc właśnie postanowiła o sobie przypomnieć. Lesbijskim epizodem...

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

 • Ten rok nie należał do Dody

  Gwiazdą, która wzbudzała w Was największe emocje w 2009 roku nie była - jak przez ostatnie kilka lat - Doda , a Alicja Bachleda-Curuś ! Romans polskiej aktorki z hollywoodzkim gwiazdorem był hitem tegorocznych rubryk plotkarskich.

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  "Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?

 • Oni wzięli ślub w 2018 roku. Meghan i Harry przyćmili wszystkich? W Polsce też się działo!

  ...w czwartej edycji show. Między nimi zaiskrzyło i gdy zgasły kamery zaczęli budować trwały związek. Paweł oświadczył się rolniczce, a ta przyjęła oświadczyny. I tak stanęli razem na ślubnym kobiercu(...) Stępień od jakiegoś czasu pokazywali się razem, lecz wokalistka zapewniała, że łączy ich jedynie przyjaźń.  Prawda okazała się inna i Rabczewska wyszła za mąż. Na miejsce zaślubin wybrała słoneczną...

 • "TzG": Taniec na tak, gwiazdy na nie

  W najbliższą niedzielę, 27 listopada, zakończy się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Co prawda jeszcze nie wiemy, kto zostanie jej zwycięzcą, ale już teraz możemy zdobyć się na małe podsumowanie, tej trzynastej już odsłony show.