• Informacje na temat:

  doda i nergal prywatnie

Artykuły na temat: doda i nergal prywatnie
 • Koniec kariery Dody?

  Doda zalicza wpadkę za wpadką. Naraża się ludziom, a promocja jej nowej płyty szwankuje. Czy to koniec jej kariery?

 • Polska na Eurowizji 2015: Nie ma miejsca dla Dody

  Dziś (9 marca) poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję. Nie będzie nim Doda, na co liczyło wielu jej fanów.

 • Nergal: Jestem poważnie chory

  Lider metalowej grupy Behemoth i prywatnie partner Dody, Adam "Nergal" Darski (33 l.), trafił na oddział hematologii i transplantologii szpitala w Gdańsku. Jak się okazuje, jego stan jest poważny.

 • Doda dziękuje za...

  Z okazji 26. urodzin Dody jej fani zorganizowali na niedzielnym (14 lutego) koncercie w Zabrzu specjalną prezentację. Wideo zapowiedział Nergal, prywatnie narzeczony Dody.

 • Doda oskarżona o znieważenie Biblii

  ..."Nergal" Darski, lider grupy Behemoth, obecnie prywatnie partner Dody. Postępowanie karne, jak i z powództwa cywilnego, zostało umorzone.(...) zdania, że piosenkarka popełniła przestępstwo, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej i obrażając uczucia religijne m.in. chrześcijan i Żydów" - powiedział PAP Nowak. Przewodniczący dodał, że...

 • "Dodzie się nie upiecze"

  Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, nie odpuści piosenkarce kontrowersyjnych komentarzy na temat Biblii.

 • Doda szuka szpiku dla Nergala

  Tydzień temu Polskę obiegła szokująca wiadomość: Nergal (33 l.), lider deathmetalowej grupy Behemoth, a prywatnie partner Dody (26 l.) jest poważnie chory. Wkrótce wyszło na jaw, że muzyk ma(...) znajomych, by rejestrowali się w bazie dawców szpiku kostnego - może okazać się, że któryś z nich uratuje Darskiemu życie... Zobacz również: Nergal: Jestem poważnie chory Nergal: Doda to dobro narodowe...

 • Doda o chorobie Nergala

  Minęły dwa miesiące odkąd u Adama Darskiego, prywatnie partnera życiowego Dody zdiagnozowano białaczkę. Wokalistka wiernie wspiera Nergala oraz angażuje się w kampanie społeczne na rzecz osób dotkniętych chorobą.

 • Doda: Tak, jestem z Nergalem

  Kilkanaście dni temu w jednym z brukowców ukazały się zdjęcia Dody (25 l.) i Nergala, prywatnie Adama Darskiego (32 l.), wokalisty i menadżera death metalowego zespołu Behemoth. Byli na regularnej randce - najpierw skoczyli do restauracji, następnie do kina. W metalowym światku zawrzało. Zdesperowani fani Behemotha wmawiali sobie, że Nergal umówił się z Dodą, żeby wygrać zakład. Niestety...

 • Doda znieważyła Biblię?

  Zawiadomienie do Prokuratora Generalnego w sprawie publicznego znieważenia Biblii przez piosenkarkę Dorotę "Dodę" Rabczewską złożył w poniedziałek przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.