• Informacje na temat:

  doda i nergal rozpad

Artykuły na temat: doda i nergal rozpad
 • Doda i jej wszyscy faceci! Który do niej pasował najlepiej?

  Piosenkarka odkąd pojawiła się na polskiej scenie muzycznej, była w kilku poważnych związkach, który każdy miał być już tym "na całe życie". Jednak jeden po drugim rozpadały się z różnych przyczyn(...) z piłkarzem, Radosławem Majdanem (45 l.), obecnym mężem Małgorzaty Rozenek. Doda i Radek poznali się w 2003 roku nad morzem. Ze względu na zawód wykonywany przez Majdana i rozpoczynającą się karierę...

 • Koniec kariery Dody?

  Doda zalicza wpadkę za wpadką. Naraża się ludziom, a promocja jej nowej płyty szwankuje. Czy to koniec jej kariery?

 • Doda: Nie mam kontaktu z Nergalem

  Wygląda na to, że dowiemy się jeszcze wielu szczegółów dotyczących rozpadu związku Dody (27 l.) i Nergala (34 l.). Oboje chętnie spowiadają się dziennikarzom z kulis rozstania. Tym razem Rabczewska postanowiła zwierzyć się magazynowi "SHOW". Doda jak zwykle podkreśla, że Nergal był najważniejszą osobą w jej życiu. "Oczywiście, nie jestem teraz szczęśliwa, że stało się tak, jak się stało. Cieszę...

 • "Nie w takim Adamie się zakochałam"

  Doda udzieliła kolejnego "pierwszego wywiadu po rozstaniu" z Nergalem . Tym razem postanowiła zdradzić nieco więcej szczegółów dotyczących rozpadu ich związku.

Wideo na temat: doda i nergal rozpad
 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.