• Informacje na temat:

  doda i pamela anderson

Artykuły na temat: doda i pamela anderson
 • Upadek Dody

  ...80 i 90, Michaela Jacksona i Davida Hasselhoffa? Obawiamy się, że tak. Spójrzcie zresztą na zdjęcie: czy Doda już teraz nie wygląda jak lekko zniszczona Pamela Anderson?

 • Doda królową sieci

  Doda uważa się za królową i wreszcie ma szansę nią zostać. Internauci od początku 2008 roku najczęściej poszukują informacji właśnie o Dorocie Rabczewskiej.

 • Tommy Lee zachwycony Dodą!

  ...... Tommy Lee (45 l.), były mąż Pameli Anderson (40 l.) i perkusista rockowego zespołu. Doda opowiada o spotkaniu w dzisiejszym "Super Expressie": "Szłam ulicą, gdy facet zobaczył mnie i mało nie padł(...)Doda (23 l.), jak prawdziwa gwiazda, nie robi zakupów w lokalnych butikach, tylko w światowych stolicach mody. Tym razem wybrała się do Mediolanu, ostentacyjnie rozgłaszając to na blogu i w SMS-ach...

 • Majdan poświęca karierę dla Dody!

  Pisaliśmy o tym, jak sprzątał jej mieszkanie i wyprowadzał na spacer pieski, gdy ta na zakupach w Mediolanie podrywała eks-męża Pameli Anderson. Teraz piłkarz zdecydował się na bardziej radykalny krok. Aby być bliżej żony, zdecydował się na przeprowadzkę do Warszawy. "Fakt" informuje, że zaczął już starać się o przeniesienie z Pogoni Szczecin do drugoligowego klubu Polonia Warszawa. Radek złożył...

 • Dziwne fobie gwiazd

  ...owadów. Niestety, lęk okazał się silniejszy i aktorka uciekła z niej z krzykiem. Pamela Anderson potwornie boi się... luster! Gwiazda "Słonecznego patrolu" dopiero po latach wyznała, że nie(...)" pośród polskich pasażerów) cierpi na lęk przed lataniem samolotem. Awiofobię ma także Doda, Dawid Kwiatkowski i Billy Bob Thornton.

 • Doda wybrała się do Mediolanu, stolicy światowej mody, na wielkie zakupy. Nie spodziewała się, że ta wyprawa zakończy się nawiązaniem znajomości z Tommym Lee - szalonym byłym mężem Pameli Anderson.

 • Doda po wypadku broni fanów: Nie ma tu winnych

  "Chciałabym, aby ten wypadek był jedynym przykrym incydentem z trasy, który będziemy wspominać za jakiś czas z uśmiechem jak wyzdrowieję. Na pewno nie pozwolę, żeby moja i moich fanów ulubiona trasa koncertowa skończyła się wśród tak przykrych emocji" - tak skomentowała Doda na CZATerii upadek ze sceny podczas koncertu w Mszanie (Śląskie).

 • "Błagam, nie rozbieraj się już"

  Sara May składa na swoim blogu noworoczne życzenia gwiazdom polskiego show-biznesu, choć "życzenia" to raczej niewłaściwe słowo. Zresztą, przeczytajcie sami: