• Informacje na temat:

  doda jako dziecko

Artykuły na temat: doda jako dziecko
 • Doda i Emil Stępień... rozpoczną starania o dziecko?

  Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich – Doda (34 l.) w tajemnicy wyszła za mąż za swego przyjaciela i wspólnika, Emila Stępnia (40 l.). W jednym z tygodników czytamy, że teraz przyszedł czas na dziecko!

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • Doda tak tego nie zostawi. To już pewne - będzie się sądzić z hotelem w Juracie

  Za sprawą Emila (41 l.) Doda (34 l.) miała się wyciszyć. Przyznała, że nadszedł czas na dziecko. Jednak jej porywcza natura znów dała o sobie znać… Prawnik wokalistki właśnie przyznał, że wraz ze swoją mocodawczynią złożyli w sądzie dokumenty. Sprawa dotyczy wypoczynku Rabczewskiej w jednym z hoteli w Juracie.

 • Pierwsze dziecko Video!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać anglojęzycznej wersji piosenki "Bella" grupy Video, na czele której stoją Tomek Lubert (eks-Virgin) i Wojtek Łuszczykiewicz (niegdyś wokalista Superpuder).

 • "M jak miłość": Tragedia Andrzejka. Nie sprawdza się w łóżku jako mężczyzna!

  W 1448. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 27 maja o godzinie 20.55) Andrzejek obudzi się w fatalnym humorze. Nie będzie w stanie zapomnieć, że w nocy zawiódł żonę jako mężczyzna(...) - doda. - Nie potrzebuję żadnych cudownych mikstur, czuję się świetnie! - zdenerwuje się Lisiecki, a gdy ukochana zasugeruje mu, że powinien poprosić lekarza o jakieś leki na wzmocnienie, wpadnie...

 • Skandaliczne zachowanie Dody

  Jako "wulgarne" i "obsceniczne" oceniła Komisja Etyki TVP zachowanie Dody - piosenkarki, a zarazem jurorki w programie TVP2 "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Adam Fidusiewicz i Doda znają się od dzieciństwa!

  Aktor obecnie znany jest głównie z roli Maksa w serialu "Na Wspólnej". Wiele osób pamięta go także z filmu "W pustyni i w puszczy", w którym zagrał jako dziecko. Nie wszyscy być może wiedzą, że(...). Nasi rodzice dobrze się znali" - zdradził. Dodał także, że obecnie nie utrzymują ze sobą zażyłych kontraktów. "Dzisiaj spotykamy się przypadkowo, ale zawsze miło rozmawiamy" - powiedział. Jesteście...

 • Miley zdetronizowała Dodę!

  Przez ponad miesiąc teledysk do piosenki "Nie daj się" Dody był najchętniej oglądanym klipem na stronach INTERIA.PL. W końcu "różowa królowa" znalazła godną rywalkę i została pokonana przez Miley Cyrus.

 • Sensacyjna decyzja Dody! Tego nikt się nie spodziewał!

  Doda Rabczewska-Stępień (35 l.) nie pozostawia złudzeń i ucina wszelkie spekulacje...

 • Doda: Wygram Eurowizję!

  "Najpierw wygram Opole, potem Eurowizję" - zapowiada Dorota "Doda" Rabczewska. Wokalistka zespołu Virgin znana jest przede wszystkim z prowokacyjnych wypowiedzi w mediach i udziału w 4. części "Baru". W planach ma jednak międzynarodową karierę muzyczną.

Zdjęcia na temat: doda jako dziecko
Wideo na temat: doda jako dziecko
 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Jako w piekle, tak i na Ziemi

  Dwójka archeologów poszukuje zaginionego skarbu w katakumbach pod Paryżem.