• Informacje na temat:

  doda jedzie po gwiazdach

Artykuły na temat: doda jedzie po gwiazdach
 • "M jak miłość": Czy kolejna gwiazda odejdzie z serialu?

  ..., że trafi na kochających rodziców i prawdziwy dom. A to wszystko dzięki tobie! - Skoro jedziesz w szeroki świat, chciałam ci powiedzieć, że będę za ciebie trzymała kciuki - wyzna nauczycielce i doda(...) rozpadnie, a Ala prawdopodobnie na stałe wyjedzie do Anglii. Z kolei los Tomka Chodakowskiego może zakończyć się tragicznie. Jak już informowaliśmy policjant zginie w wyniku odniesionych ran...

 • To była wina Dody!

  Informowaliśmy już o pierwszej kolizji samochodowej Dody, do której doszło we wtorek, 26 czerwca, dzień po odebraniu przez nią prawa jazdy. Wokalistka twierdziła, że stłuczka była efektem działań dziennikarzy "Faktu", polujących za "gorącym newsem". Tymczasem policjanci z drogówki uznali, że winę ponosi Doda i ukarali ją mandatem.

 • ...trening". Doda najpierw udała się na weekend do San Marino, później wyleciała na kolejne wakacje. Tym razem na hiszpańską wyspę Fuerteventura, położoną we wschodniej części archipelagu Wysp...

 • Nie milkną echa odwołanego koncertu Dody w wielkopolskim Odolanowie. Powodem były ponowne problemy z kręgosłupem wokalistki. Czekający na występ fani gwizdami przyjęli informację o odwołaniu koncertu.

 • Upadek Dody

  ...80 i 90, Michaela Jacksona i Davida Hasselhoffa? Obawiamy się, że tak. Spójrzcie zresztą na zdjęcie: czy Doda już teraz nie wygląda jak lekko zniszczona Pamela Anderson?

 • Trudno mnie złamać

  Jest dziennikarką w programie "Dzień Dobry TVN", jurorką w "You Can Dance - po prostu tańcz!", laureatką "Tańca z gwiazdami", wydała książkę "Co z tym życiem?", ma dwie udane córki. Czego można chcieć więcej? - Jestem szczęściarą - mówi o sobie Kinga Rusin.

 • Doda wykorzystuje... chorobę Nergala?!

  .... Doda ma interes w postaci znalezienia dawcy dla Nergala ( o ile przyjmujemy za prawdziwe iż tego potrzebuje), ale nie tylko. To wszystko jest dla niej wymarzoną wręcz formą ocieplenia wizerunku i jechania na współczuciu ludzi" - wali z grubej rury Szczołek. "Nie oszukujmy się... Doda tego bardzo potrzebowała. Jej porno-dziwkarski wizerunek tworzony przez lata na łamach męskich pism i w reality...

 • Doda w ciągu kilku lat, jako wokalistka zespołu Virgin, wypracowała sobie pozycję najpopularniejszej gwiazdy w Polsce. Po zabraniu szyldu Virgin przez lidera grupy Tomasza Luberta i nagraniu przez Dodę solowej płyty "Diamond Bitch" wokalistka tylko umocniła swoją pozycję na rynku. Tuż po odebraniu nagród Viva Comet 2007 Doda w rozmowie z Pawłem Kasą opowiedziała jak wdzięczna jest fanom za solowy

 • Rusin rozbiła samochód

  Dla gwiazd nastąpił czarny tydzień na drogach. Najpierw Doda, teraz Kinga Rusin (36 l.). Jak informuje "Fakt", dziennikarka zaliczyła wczoraj stłuczkę z taksówką.

 • Co Doda robiła w sanatorium?

  Doda wróciła z sanatorium, gdzie odpoczęła i zawarła znajomości z emerytami i rencistami. "Było bardzo sympatycznie" - podkreśla gwiazda.