• Informacje na temat:

  doda jesteś

Artykuły na temat: doda jesteś
 • "Barwy szczęścia": Nie jesteś moją mamą

  ...powinna porozmawiać z Ewą i wszystko jej wyjaśnić. - A to, co zrobił Piotr, jest niewybaczalne! - doda Artur. Marta wyznaje prawdę Marta postanowi pojechać z Ewą na cmentarz, by przy grobie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • "Na Wspólnej": Jesteś narkomanem! Lecz się!

  ...przypomni mu, że już od godziny powinien być na dyżurze. Hoffer doda, że Kolenda (Katarzyna Wajda) postawiła sprawę na ostrzu noża i albo ordynator zgodzi się na plany oszczędnościowe, albo będzie się(...) psychicznym - wpadł w głęboką depresję. Zapewni, że cały czas jest pod opieką lekarza i doda, że zażywa lek tylko od czasu do czasu. Hofferowa nie do końca mu uwierzy. Lecz zgodzi się, żeby spotkali się...

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • Doda robi w domu boksera, który otwarcie przyznaje się do przemocy wobec kobiet. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Szpilka wyznał bowiem, że jego partnerka Kamila nieraz oberwała: "Jak zasłużyła, to uderzyłem. Podczas seksu też, bo tak chciałem. Złapałem za włosy, powiedziałem: Zamknij się. Jak jesteś z kimś w bliskich relacjach, i ktoś przegina, to nie ma innego wyjścia" - mówił Szpilka. Czy...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Szczegóły kłótni Dody i Fokusa

  Miłe złego początki... Doda (28 l.) i raper Fokus (32 l.) nie mogą dojść do porozumienia w sprawie teledysku do nagranego wspólnie utworu "Fuck It".

 • "Jesteś Bogiem": Celebryci na premierze

  W Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, która ściągnęła całą towarzyska śmietankę Warszawy. Pojawiła się Doda, Tomasz Karolak, Natalia Siwiec, Kazik Staszewski, Weronika Rosati, oraz twórcy filmu.

 • Porady wychowawcze rodziców Dody

  Jesteś młodym rodzicem i boisz się, że nie podołasz odpowiedzialnemu zadaniu, przed jakim właśnie stanąłeś? Posłuchaj rodziców Dody - w końcu wychowali swoją córkę na osobę, która nie ma absolutnie żadnych problemów ze sobą.

 • Doda znów świruje!

  W sobotę (29 marca) Doda odegrała się za przegraną w plebiscycie "Telekamery" - pokonała grupę Feel w plebiscycie Świry 2008.

Zdjęcia na temat: doda jesteś
Dyskusje na temat: doda jesteś