• Informacje na temat:

  doda karaoke

Artykuły na temat: doda karaoke
 • Doda zaszkodzi prezydentowi?

  Na sobotnim Balu Dziennikarzy największy entuzjazm fotoreporterów wzbudziła Doda pozująca z prezydentem Lechem Kaczyńskim i jego małżonką. Czy zdjęcia poprawią wizerunek głowy państwa?

 • Doda, Wiśniewski i Doniu: Karaoke?

  W jednym z warszawskich klubów pojawiła się spora grupa gwiazd: Dorota "Doda" Rabczewska (22 l.), Michał Wiśniewski (36 l.) i hiphopowiec Doniu (26 l.).

 • Doda znowu się rozebrała

  Dorota Doda Rabczewska (24 l.) po raz kolejny wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu dla panów "Playboy".

 • Wiśniewski w obronie Dody!

  Lider Ich Troje krytycznie skomentował słowa Piotra Tymochowicza, który obwieścił koniec kariery Dody.

 • Wiśniewski broni Dodę!

  ...obiektywną - w swoim mniemaniu, ale zawsze - ocenę innej gwiazdy. "doda nie jest ideałem kobiety dla mw ale z pewnością dla wielu facetów z lub bez zobowiązań. popełnia zapewne tysiące błędów życiowych i zawodowych - jak każdy z nas. ale głupota pańskiej wypowiedzi polega na tym, że doda wpisała się już na stałe, na całe życie w polską scenę muzyki rozrywkowej jak i polskich celebrity. to, że jej...

 • Skiba i Wyszkoni ocenią

  W niedzielę, 11 października, na antenie Viva Polska zadebiutuje jesienna produkcja stacji - "Shibuya 3". Wokalne umiejętności amatorów w programie karaoke ocenią Krzysztof Skiba, Ania Wyszkoni (Łzy) i Tomek Lubert (Volver), znany wcześniej z Virgin i Video.

 • Andrzejewicz zamiast Dody

  W kolejnej odsłonie programu realizowanego przez stację VIVA Polska Andrzejewicz będzie pełnić rolę jurorki w konkursie karaoke. Pozostałymi jurorami w "Shibuya" niezmiennie będą Michał Wiśniewski i Doniu. Zwycięzca show zdobędzie 10 tysięcy złotych. Jurorzy będą oceniać nie tylko zdolności wokalne, ale również osobowość, prezencję sceniczną oraz umiejętności porwania publiczności do zabawy...

 • Karaoke ze Skibą i Wyszkoni

  W niedzielę, 11 października, na antenie Viva Polska zadebiutuje jesienna produkcja stacji - "Shibuya 3". W programie znane osobistości oceniać będą talent sceniczny uczestników programu.

 • "Blondynka": Magda Schejbal z nową energią powraca do pracy

  W serialu "Przepis na życie" emitowanym na antenie TVN, Magda Schejbal wciela się w Zuzę, córkę Michała (Jan Englert). Jej postać doda trochę goryczy do życia głównej bohaterki Anki Adamowicz (Magda(...) Schejbal. Po niemal dwuletniej przerwie, przerywanej epizodami w serialu "Prawo Agaty" i rolą jurorki w programie "Kilerskie karaoke", Magda Schejbal z nową energią powraca do pracy. - Tak się...

 • Gosia zamiast Dody

  Najpopularniejsza debiutantka ostatniego roku, Gosia Andrzejewicz, nagrywa kolejny klip, a po wakacjach zasiądzie w jury popularnego show, zastępując Dodę.