• Informacje na temat:

  doda kiedyś

Artykuły na temat: doda kiedyś
 • Doda Rabczewska-Stępień zakpiła z Rozenek!

  Doda (34 l.) w swoim stylu zażartowała z młodziutkiej żony swojego byłego męża...

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Michał Szpak skomentował konflikt Dody i Andrzeja Piasecznego!

  Doda od miesięcy przygotowywała się do trasy koncertowej, która miała promować jej najnowszą płytę. Najpierw plany pokrzyżowała choroba ojca, później kolega po fachu - Andrzej Piaseczny. Artyści(...) z lekkością. Nie można się oburzać, bo takie rzeczy się zdarzają" - powiedział Szpak.  "Grałem kiedyś za Dorotę. Nie miałem z tym problemu. Nasz rynek jest bardzo mały. Koncerty się pokrywają...

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Doda ruszyła z... fundacją. Ociepla wizerunek?

  Ma ona pomagać ofiarom przemocy fizycznej i psychicznej, a zwłaszcza kobietom gnębionym przez partnerów. - Nagrody i wyróżnienia to wspaniały pomysł, ale największą wartością dodaną dla całokształtu mojej działalności jest choćby jeden uśmiech potrzebującego. Mam nadzieję, że wraz z powołaniem fundacji rozpocznie się w moim życiu nowy etap, w którym będę mogła nieść pomoc, której sama kiedyś...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • .... "Podobno jej nowy wybranek, producent filmowy, nie chce, by ukochana o nim mówiła, ani fotografowała się z nim na ściankach. Miłość lubi dyskrecję, więc Doda pierwszy raz milczy!" - czytamy.  Kto wie, może kiedyś zmieni zdanie i zobaczymy ich razem na imprezie? *** Już dziś możesz wesprzeć WOŚP! Czekamy na Ciebie na www.pomagam.interia.pl *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Doda oskarża Jastrzębską na imprezie portalu plotkarskiego!

  Doda wróciła już z Festiwalu w Cannes, gdzie nieźle się skompromitowała...

 • Doda: Reklamodawcy nie chcą jej płacić?

  Gwiazda pop Dorota 'Doda' Rabczewska zgodziła się na znacząca obniżkę wynagrodzenia za udział w kampanii reklamowej.

Zdjęcia na temat: doda kiedyś
 • Doda
Wideo na temat: doda kiedyś
 • Przyjaciel Dody chce pobić Korwin-Piotrowską?

  . "Kiedyś to zrobię" - zapewnia. (Agencja TVN/X-news)

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

 • Śpiewaczka operowa ostro o Dodzie: Nie trafia w dźwięki, krzyczy zamiast śpiewać!

  Doda według niej fałszuje, nie trafia w dźwięki i krzyczy. Dominika Zamara podkreśliła, że należy odpowiednio modulować głos, aby śpiewać zarówno w sposób dramatyczny, jak i liryczny, co w doskonały sposób opanowała Górniak. Zdaje sobie jednak sprawę, że w przypadku Dody ważniejszy od śpiewania jest show, który wokalistka proponuje publiczności. Słyszeliście kiedyś o Dominice? (WideoPortal

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

Dyskusje na temat: doda kiedyś
 • Re: "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  li tylko nie zestarzeć . Ktoś kiedyś powiedział że wino im starsze tym lepiej smakuje a gdy twa ukochana starzeje się razem z tobą to uczucie trwa wiecznie i nie ważne że na twarzy pojawiają się zmarszczki gdy ukochana osoba jest obok . A Doda cóż zmienia partnerów jak rękawiczki i nigdy nie zazna co to jest prawdziwe uczucie do drugiej osoby i tyle .

 • Re: "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  jesteś pospolitych skur.ywysynem ale jakbym cię złapał na ulicy, tak nos masz złamany i żeby wybite uważaj bo kiedyś możesz marnie skończyć

 • Re: "Barwy szczęścia": Joanna Moro jest aktorką... nierozbieralną

  Nic nowego...kolejna celebrytka/aktorka, która musiała się pokazać na zdjęciach porozbierana, żeby o niej mówili....jak to powiedziała kiedyś Doda "nie ważne co, ważne, żeby mówili..."

 • Re: "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  chcę żeby zamknąć w psychiatryku kaczynskiego, bo może się okazać , że jest wariatem i może zagrażać Polsce i Polakom, kiedyś rozważymy czy kaczy,ski ma być zamknięty czy może chodzić po korytarzach sejmowych - tak pro forma, zresztą może się okazać, że ma jakieś sprawy sądowe, a najprawdopodobniej może, istnieje takie domniemanie, że może tak być ? ja nie wiem ale ..ale.. zawsze istnieje ryzyko

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  Kiedyś była piękna, potem była piękna i młoda, teraz jest już tylko piękna ! Ale królowa jest tylko jedna DODA, reszta to uzurpatorki !

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Meryem Uzerli - sukces w cieniu dramatu

  Ogądam ten serial głównie dla Meryem, znakomicie odtwarza powierzoną jej rolę :) Zastanawiałam się kiedyś która z polskich aktorek mogłaby zagrać tę postać i mój osobisty casting wygrała Doda :D

 • Re: Spoiler! Agata poślubiła Pawła!

  A ja stawiam dalej na Latoszka -psa ogrodnika ,buraja ,!!! On wszystkim związki rozwala jak niegdyś Lenie i Bartoszowi wlazł w paradę , a jak dostanie po pysku /jak on kiedyś Bart. / to sie może odczepi się ! i co Piotr stoi w kolejce ? Latoszek to nie ma honoru !!! jest beznagziejny !! Kiedyś on jej nie chciał ,to teraz się pcha !!!

 • Re: Sprawa osobista

  Dla świętego spokoju połączcie Lene i Witka tak jak kiedyś Burskich w zw.małż. i ci młodzi nie będą komentować ich poczynań małżeńskich.,a skupią się na Gawryło i jego haremie ...Nudzą ich ? to się przyglądajcie ,bo kiedyś będziecie w ich wieku ,i młodzi też was będą krytykować .Serial trwa tak długo ,a wielu widzów razem z nim się ''starzeje'' i oglądają dla raczej starszych aktorów,bo ich znają

 • Pokocha innego?

  Oglądam poranne odcinki ,jakaż ona była śliczna ! jak aniołek ,mimo kosmetyków znanych firm urody nie da się zatrzymać ,latka przybywa ! Bądż wierna Kubie ,bo z pewnością kiedyś suntanna mu się znudzi i wróci na łono rodziny ! Bądż cierpliwa ,bez mężczyzn też można żyć !!!

 • Re: Na dobre i na złe

  hahaha jeszcze zobaczycie co ta Agatka sałatka zrobi a i Latoszek !!! Te jej mizdrzenie się do niego a i on nie był lepszy w stosunku do niej ,dobrze że Paweł sie pojawił bo kto wie co by było z tego bukietu jednak kwiatek sobie wzięła i tak do nosa go przykładała ,jej uśmieszek jest gorszy niż ten śmiech Zosi .Tak Lena kiedyś pow.Witkowi jesteś za stary aby panienki nosić ,ale sałatkę nosił