• Informacje na temat:

  doda lat 16

Artykuły na temat: doda lat 16
 • Doda: Chyba podrobię sobie dowód jak Rozenek!

  Doda (30 l.), odpowiadając na pytanie dotyczące swojego wieku, nie omieszkała wbić szpili narzeczonej swojego byłego męża, Małgorzacie Rozenek (36 l.)!

 • Doda: "Jak miałam 16 lat..."

  Doda komentuje doniesienia mediów dotyczące rzekomo mizernej frekwencji na koncercie piosenkarki we Wrocławiu. Był to wyjątkowy dla gwiazdy występ - podczas koncertu rejestrowano bowiem DVD Dody.

 • Doda skazana za obrazę uczuć religijnych

  W poniedziałek 16 stycznia prokuratur uznał, że skandalistka jest winna przestępstwa obrazy uczuć religijnych dwóch osób - Ryszarda Nowaka, szefa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami(...) wolności słowa". Doda nie stawiła się na wyroku. Przypomnijmy: w wywiadzie prasowym dla "Dziennika" w 2009 r. Rabczewska stwierdziła, że "bardziej wierzy w dinozaury niż w Biblię", bo - jej zdaniem...

 • Prokuratura chce skazania Dody

  Kary grzywny w wysokości 10 tys. zł żąda prokuratura dla Dody, oskarżonej o obrazę uczuć religijnych określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła". Obrońca piosenkarki i ona sama chcą uniewinnienia. Wyrok zapadnie 16 stycznia.

 • Doda musi przeprosić tabloid

  SA uwzględnił w środę 21 grudnia apelację wydawcy od kwietniowego wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie, który uznał, że Doda i Maja Sablewska nie muszą przepraszać. Adwokaci pozwanych nie wykluczają kasacji do Sądu Najwyższego, ale wyrok jest już do wykonania. Sprawa była pokłosiem innego procesu, jaki Doda wytoczyła "SE" za podanie nieprawdy, jakoby w 2008 r. pojawiła się na jednej z branżowych...

 • Doda na orkiestrę dętą

  Światowe przeboje muzyki pop czy na przykład utwór z repertuaru Dody i Virgin, w niezwykłym wydaniu, bo w aranżacjach przygotowanych na orkiestry dęte, można było w sobotę, 16 września, usłyszeć w Legnicy, podczas XVI Dolnośląskich Spotkań Orkiestr Dętych.

 • Doda wspiera oskarżonych żołnierzy

  ...z warszawskich klubów. Rabczewska była duszą towarzystwa. Co rusz wpadała w objęcia innego żołnierza. "Doda to fajna, normalna dziewczyna" - mówi Andrzej O., jeden z żołnierzy, który podczas trwania misji w Iraku, starał się ściągnąć Rabczewską na koncert. "Zaprosiła nas na obiad. Poszliśmy na miasto, chodziliśmy po klubach, niektórzy trochę drinkowali". Przypomnijmy, wojskowi oskarżeni są o dokonanie 16

 • Doda skazana za obrazę uczuć religijnych

  Na 5 tys. zł grzywny stołeczny sąd skazał Dorotę Rabczewską - Dodę - za obrazę uczuć religijnych określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła". Wyrok jest nieprawomocny.

 • Doda śpiewa dla chorych dzieci

  Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się chorymi dziećmi, organizuje dziś, 11 lipca, w Markach koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Gwiazdą koncertu będzie Doda .

 • Doda zaśpiewała dla chorych dzieci

  Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się chorymi dziećmi, zorganizowała we wtorek (12 lipca) w Markach koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Gwiazdą koncertu była Doda.

Dyskusje na temat: doda lat 16