• Informacje na temat:

  doda lato z radiem

Artykuły na temat: doda lato z radiem
 • Doda ma poważne problemy ze słuchem!

  ...hałasie. O problemach wokalistki ze słuchem mówią jej muzyczni współpracownicy. - Doda musi być pod stałą opieką audiologa - powiedział "Twojemu Imperium" jeden z nich. - Ale nie zamierza kończyć kariery. Takie problemy nie są czymś nadzwyczajnym w branży muzycznej, dotyczą wielu artystów. Jak dowiedział się tygodnik, Doda oszczędza słuch. Poza sceną unika hałaśliwych miejsc. W samochodzie nie...

 • Doda bez konkurencji

  Poszerzona wersja płyty "Ficca" tydzień temu awansowała na 1. miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Doda z kolegami okazała się bezkonkurencyjna także w tym notowaniu. W czołówce znów nie zaszły żadne poważne zmiany. W dalszym ciągu królują składanki z przebojami na lato.

 • Doda znowu wyśmiewa Justynę Steczkowską!

  Doda (30 l.) przekonuje w wywiadach, że nie jest już tą nieokrzesaną dziewczyną z Ciechanowa, którą była jeszcze kilka miesięcy temu, a stonowaną damą po trzydziestce. Czy faktycznie?

 • Dody nikt nie powstrzyma!

  "Diamond Bitch", solowy album Dody, po raz piąty z rzędu znalazł się na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 • Doda: Chyba podrobię sobie dowód jak Rozenek!

  Doda (30 l.), odpowiadając na pytanie dotyczące swojego wieku, nie omieszkała wbić szpili narzeczonej swojego byłego męża, Małgorzacie Rozenek (36 l.)!

 • Doda: Za tydzień Numer Jeden?

  Reedycja trzeciej płyty Dody i Virgin "Ficca" wciąż pnie się w górę. Wznowiony album, do którego dołączono między innymi kolorowe stringi, awansował w tym tygodniu na drugą pozycję zestawienia bestsellerów płytowych w Polsce. Wciąż najpopularniejszym wydawnictwem jest kompilacja "Przeboje na lato".

 • Doda wciąż wygrywa

  Flinta i Łukasz Zagrobelny, no i oczywiście sama Doda. Wiadomo też, że ci ostatni nie tylko pokazali się na scenie, ale i dali prawdziwy show, by za przykład podać tylko kosmiczny występ Michała(...) sms-owym, uzna za prawdziwy, jedyny, polski hit lata. Do ścisłego finału przeszli Ich Troje, Doda, oraz duet Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny. Ścisłego finału i dramatycznej walki o głosy nie mógł...

 • "Dodę szanuję, ale chcę być Ewą Farną"

  Pochodząca z czeskiego Zaolzia Ewa Farna w Polsce zdobyła popularność za sprawą programu "Szansa na sukces" i plotek na temat współpracy z zespołem Virgin, w którym miała zastąpić Dodę. Jak się okazuje, kontrowersyjna wokalistka to jedna z idolek Ewy, która w wywiadzie z Eweliną Wiśniewską opowiedziała o pierwszej polskojęzycznej płycie "Sam na sam", sukcesach w Czechach i zdradziła jak to był z Virgin...

 • Kuriozalne żądanie Dody

  .... Piosenkarka uznała widocznie, że za reklamę należy jej się od miasta jakaś nagroda. Jak dowiedziało się "Twoje Imperium", Doda oczekuje, że w Ciechanowie pojawi się ulica lub rondo jej imienia...

 • "30 lat w służbie metalu"

  "Ten zespół znacie doskonale, lubicie go, i zaraz to pokażecie...!". Ilu polskich fanów metalu nie zna tych słów? Niewielu. A przynajmniej dla mnie jest to jeden z najbardziej "historycznych" zwrotów, i muszę przyznać - że nie raz będąc zapraszanym do zapowiedzenia jakiejś grupy ze sceny, wyrwało mi się z gardła właśnie to zdanie.