• Informacje na temat:

  doda majątek

Artykuły na temat: doda majątek
 • Ile Doda i Emil Stępień wydali na ślub? Tabloid podaje szacunkowy koszt

  Jeden z tabloidów pokusił się o obliczenie kosztów ślubu oraz wesela Dody (34 l.) i Emila Stępnia (40 l.). Według wyliczeń zakochani wydali... prawie 800 tysięcy złotych. Można powiedzieć, że to niemały majątek.

 • Doda: Bogata dzięki inteligencji

  Dodę jako "superinteligentną" piosenkarkę przedstawia magazyn wydawany z włoskim dziennikiem "Corriere della Sera". Artystka powiedziała w wywiadzie, że swój majątek zawdzięcza inteligencji.

 • ...to nie mogło jej być. Rozwodnicy nie mogą w białej sukni brać ślubu. Agnieszki Szulim też mi się nie podobała. Inną bym sobie zamówiła, jak już bym miała do wykorzystania majątek męża" - skomentowała(...) interes" - oznajmiła. Na razie jednak Doda ma taki problem, że nie ma z kim tego ślubu wziąć. Ale wszystko jeszcze przed nią! 

 • Doda zniknie w Opolu

  Znamy już pierwsze szczegóły występu Dody podczas festiwalu Opole 2010.

 • Doda uzależniona

  ...to, że Doda stała się zakupoholiczką. Więcej do powiedzenia na ten temat zapewne mieliby psycholodzy. Jedna z teorii zakłada, że ci, którzy cierpią na tę przypadłość robiąc zakupy chcą zabić wewnętrzną pustkę. Może coś w tym jest... A może po prostu Doda w ten właśnie sposób odreagowuje stres związany z rozpadem jej małżeństwa z Majdanem? Tak czy siak, trzeba przyznać, że wydając na ciuchy...

 • Po publikacji w codziennej gazecie "Fakt" artykułu o wszystko mówiącym tytule "Kiedyś w willi, teraz w bloku" Marta "Mandaryna" Wiśniewska postanowiła wystosować specjalne oświadczenie. Piosenkarka zaatakowała tabloid i oskarżyła byłego męża Michała Wiśniewskiego, który według niej jest odpowiedzialny za publikację kompromitującego tekstu. Tym samym Mandaryna poszła w ślady Doroty "Dody" Rabczewskiej, która także toczy wojnę z "Faktem".

 • Zarobi majątek na ślubie z Majdanem!

  Tygodnik "Twoje Imperium" zamieścił ranking "najdroższych" polskich gwiazd w 2009 roku. Mimo że Doda jest dopiero na drugim miejscu (po Marku Kondracie) wśród najcenniejszych postaci show-biznesu dla reklamodawców, w tym roku jej cena może gwałtownie wzrosnąć. "Sukces pisany jest Dodzie, jeśli tylko umiejętnie wykorzysta Radosława Majdana. Wszak ubiegłoroczny rozwód z nim tak podgrzał...

 • Doda jest uzależniona?

  Piosenkarce najwyraźniej ostatnio zupełnie odbiło! Lata samolotem do Mediolanu po zakupy, wydaje na nie fortunę. Kupuje tyle ciuchów, że potem na lotnisku musi płacić za nadbagaż.

 • Doda: Mam diabelską inteligencję

  Dodę jako "superinteligentną" piosenkarkę przedstawia magazyn wydawany z włoskim dziennikiem "Corriere della Sera". Polska skandalistka w rozmowie z pismem stwierdza m.in., że swój majątek zawdzięcza... inteligencji.

 • Doda i Radek bez winy

  Wygląda na to, że Doda, czyli Dorota Rabczewska oraz Radosław Majdan bardzo szybko dostaną rozwód.