• Informacje na temat:

  doda majtki

Artykuły na temat: doda majtki
 • Sekret Dody odkryty! Teraz wszystko jasne!

  ...pachwinę. Wielu zaczęło zadawać jednak pytanie, czy Rabczewska miała na sobie majtki, bowiem spod sukni nie wystawał nawet paseczek, który mógłby rozwiać wątpliwości.  Wszystkich ciekawskich zaspokoić(...) na co dzień, szczególnie w zimą, polecam jednak ciepłe, niesceniczne majtki" - wyjawia Rabczewska.  ***

 • Majtki Dody: Ostateczny wyrok

  Przed sądem apelacyjnym w Warszawie zapadł prawomocny wyrok w głośnej "sprawie majtkowej" między Dodą a "Super Expressem". Tabloid musi przeprosić wokalistkę za nieprawdziwe informacje na temat jej stroju na gali Telekamer 2008.

 • "Stara" Doda wraca? Jej kreacja pobudza wyobraźnię! Wygląda, jakby nie miała majtek!

  Dorota Rabczewska-Stępień (34 l.) po ślubie z Emilem wyraźnie złagodniała. W wywiadach lubi opowiadać o swoim nawróceniu i niedzielnych wizytach w kościele. Fani zapewne zaczęli martwić się, że z dawnej skandalistki, którą wszak pokochali, niewiele zostało. A tu taka niespodzianka. Piosenkarka pojawiła się ostatnio na gali "Kobieca Marka Roku" z mężem. Uwagę zwracała jednak jej osobliwa kreacja. Prześwitujący dół sukni sprawiał wrażenie, jakby Rabczewska nie założyła bielizny. To oczywiście...

 • Doda, majtki, bomba i sąd

  Pamiętacie słynną historię o występie Dody bez majtek na gali rozdania Telekamer 2008? Sprawa właśnie znalazła finał w sądzie, bo wokalistka utrzymuje, że miała na sobie bieliznę.

 • Maja Sablewska pozuje w majtkach! Internauci byli bezlitośni!

  Maja Sablewska (38 l.) już chyba nie zaskakuje nikogo publikując swoje roznegliżowane zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem jednak fani wyśmiali jedno z nich.

 • Burzy o majtki c.d.

  Nie milkną echa "afery majtkowej" - ludzie Dody oskarżyli "Super Express" o zmanipulowanie zdjęcia wokalistki z gali "Telekamer". Gazeta broni się, domagając się przeprosin.

 • Maja Sablewska pozuje w pończochach i zasłania ręką krocze. Nie ma majtek?

  ...w tym samym paryskim pokoju, miała jednak na sobie dżinsowe majtki za 1200 złotych. Ściągała je aż cztery dni?

 • Zwolniony przez "majtki Dody"

  Jak podał "Presserwis", "Super Express" po 18 latach współpracy zwolnił swojego prawnika, bo przegrał proces w sprawie "majtek Dody".

 • Skórzane majtki Dody podzieliły radnych

  Rabczewskiej. W tej kwestii nie poparł go jednak Tracz, zaznaczając, że "skórzane majtki na niego nie wpłynęły". Postulował jednak, by dla takiej artystki jak Doda nie było miejsca w Kraśniku(...)Jak informuje "Dziennik Wschodni", powodem była piosenka skandalistki - "Diamond Bitch" - oraz jej strój - skórzane majtki. Przeraziły one m.in. Mariana Tracza (PiS), jednego z radnych: "To tragedia...

 • TVP zdejmie z Dody majtki?

  - Tak droga w utrzymaniu telewizja musi nadawać reklamy i zdejmie z Dody majtki bez namysłu w każdej chwili - tak Andrzej Wajda ocenił misję TVP podczas debaty "Bitwa o media publiczne".

Zdjęcia na temat: doda majtki
Dyskusje na temat: doda majtki
 • Re: "M jak miłość": Za głosem serca?

  A w następnym odcinku Marek przypomni sobie o romansie sprzed lat jeszcze jak był z Hanką. Doda dwa do dwóch i będzie prawie pewien, że Bartek jest jego synem. Marek chcąc przerwać ten chory związek(...) wyjawi jego wstydliwy sekret. Na jaw wyjdzie szokująca prawda, że Mateusz moczy się w majtki.