• Informacje na temat:

  doda malinowska

Artykuły na temat: doda malinowska
 • Doda (33 l.) i Ewa Chodakowska (35 l.) nie są do siebie podobne w ogóle. Ani pod względem wyglądu, ani zachowania, a nawet ubioru. Ale ostatnio Doda zdecydowała się jednak na skopiowanie stylu trenerki!

 • Michał Wiśniewski ubiera Dodę i Ivana

  "Xavier i Fabienne to imiona, które zna cała Polska. Nic dziwnego, noszą je przecież dzieci Michała Wiśniewskiego i jego byłej żony Marty. Ale XavierFabienne to również marka firmowa" - czytamy w "Życiu na gorąco" o firmie odzieżowej lidera Ich Troje, u którego ubierają się między innymi gwiazdy polskiego show-biznesu.

 • "Na Wspólnej": Problemy uczennicy

  ...zapewni, że interesuje go wyłącznie jej talent i chciałby pomóc jej go rozwijać. Doda, że za parę tygodni mają zawody. Dziewczyna oznajmi, że nie będzie chodziła na treningi.

 • Najlepiej i najgorzej ubrani Polacy

  "Ubrani czy przebrani" - tak najnowszą listę najlepiej i najgorzej ubranych Polaków nazwał tygodnik "Gala". Na szczycie zestawienia osób, które potrafią perfekcyjnie skomponować swój strój, znaleźli się: Monika Brodka, Magdalena Cielecka, Kayah, Oliver Janiak, Borys Szyc i Tomasz Kammel. Z kolei za najgorzej ubrane uznano m.in. Dodę, Mandarynę, Monikę Richardson i Ewelinę Flintę. Wśród par dostało się natomiast Kubie Wojewódzkiemu i Annie Musze.

 • "Na Wspólnej": Zazdrosna Sandra

  Gwiazda oznajmi, że chętnie też weźmie w niej udział. Sandra (Michalina Robakiewicz) nie będzie zachwycona widokiem męża w towarzystwie Morozowej. Zauważy też, że rodzi się między nimi zażyłość. Natasza podziękuje Michelowi, że mogła się poczuć swobodnie w towarzystwie jego przyjaciół. Doda, że cieszy się, iż wyjeżdżają razem w trasę i będą mieli okazję jeszcze lepiej się poznać. Sandra...

 • Cyrk na lodzie

  Różowe łyżwy, jaskrawe stroje, słowne przepychanki, wzajemne animozje, czyli ludowe rozrywki w publicznej telewizji. Tak najlepiej podsumować pierwszy odcinek trzeciej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • "Na Wspólnej": Zmiana płci po raz pierwszy w polskim serialu!

  Owczarek jako pierwszy dowie się, że Lena w przyszłości będzie mężczyzną. Uczennica wyzna mu to w swojej pracy, dodając, że w końcu nikt nie będzie się z niej naśmiewał i wyzywał od babochłopów(...) Owczarek zatrzyma Lenę, by jej uświadomić, że nie może całe życie uciekać i pozwalać, by inni ją znieważali. Doda, że to, co napisała, było cenne, bo odważyła się wyjawić, co naprawdę myśli i czego...

 • Zatańczą na lodzie

  Coraz bliżej domknięcia listy gwiazd, które jesienią zaprezentują swoje umiejętności łyżwiarskie. Znamy coraz więcej nazwisk uczestników show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • "Na Wspólnej": Nieoczekiwany powrót Kaliny

  Zdradzamy, że w odc. 2593. podczas miłosnych igraszek z Agatą Norbert dostanie telefon od Kaliny. Choć będzie bardzo zaintrygowany, odrzuci połączenie. Oddzwoni dopiero jakiś czas później, oczywiście w tajemnicy przed swoją dziewczyną. Kalina powie mu, że jest właśnie w drodze do Warszawy. Doda, że nie miała się do kogo zwrócić, a bardzo potrzebuje pomocy. Uciekła z domu, nie ma pieniędzy ani...

 • Różowe konie na lodzie

  3 października po raz trzeci gwiazdy wyjadą na lód. Trwają treningi uczestników trzeciej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie". Skład kolejnej edycji show TVP domknięty.

Wideo na temat: doda malinowska
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...