• Informacje na temat:

  doda misja

Artykuły na temat: doda misja
 • Doda zaśpiewa w kościele?!

  Doda nazywa siebie samą "królową". Biskup Antoni Długosz jest określany "Królem polskiej piosenki religijnej". Być może dlatego duchowny zaprosił niedawno do wspólnego śpiewania... Dodę!

 • Żołnierze chcą Dody!

  Co najlepiej podniesie morale na misji w dalekim Afganistanie? Żołnierze chcą, by ich odwiedziła i zaśpiewała dla nich seksowna Doda - dowiedział się "Fakt".

 • Doda wspiera oskarżonych żołnierzy

  ...z warszawskich klubów. Rabczewska była duszą towarzystwa. Co rusz wpadała w objęcia innego żołnierza. "Doda to fajna, normalna dziewczyna" - mówi Andrzej O., jeden z żołnierzy, który podczas trwania misji(...) Doda. Piosenkarka została jednak wyrzucona.

 • TVP zdejmie z Dody majtki?

  - Tak droga w utrzymaniu telewizja musi nadawać reklamy i zdejmie z Dody majtki bez namysłu w każdej chwili - tak Andrzej Wajda ocenił misję TVP podczas debaty "Bitwa o media publiczne".

 • Steczkowska i Doda na dywaniku

  Złośliwe docinki, jakimi przerzucają się Doda (24 l.) i Justyna (36 l.) na antenie z pewnością przyciągają przed telewizory widzów, ale TVP chce utrzymać pozory, iż jest telewizją z misją i robi co(...) atmosfery w programie. Niestety, Doda nie dotrzymała słowa. Aby umożliwić sobie upokorzenie Steczkowskiej, wnosząc do studia swoją kartonową podobiznę oświadczyła, że to rekwizyt dla niej, lustro. Nie...

 • Apel Dody do narodu

  Dramatyczny w tonie "apel do narodu" wystosowała Doda na swojej oficjalnej stronie. Wokalistka oburza się losem żołnierzy oskarżonych o popełnienie zbrodni wojennej w afgańskiej wiosce Nangar Khel.

 • "Barwy szczęścia": Pyrkowie wyjdą na prostą

  Pyrka (Marek Molak) z radością przyjmie wiadomość, że Klara (Olga Jankowska) dostała stypendium literackie w USA. Uzna, że powinien zrezygnować z prowadzenia rodzinnej firmy i polecieć z żoną oraz córeczką do Nowego Jorku. - Z moich muzycznych marzeń niewiele zostało... Ten wyjazd spada nam jak z nieba - stwierdzi. - Najwyższa pora coś ze sobą zrobić! - doda. Tymczasem do domu wróci...

 • Doda wyrzucona z sądu

  Pamiętacie niedoszły wyjazd Dody na misję do Iraku? Najwyraźniej między wokalistką a żołnierzami nawiązała się nić porozumienia...

 • "Klan": Bolesne sekrety Lubiczów sprzed lat wyjdą na jaw

  W 3350. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w środę 10 października o godzinie 18.00) Daniel poinformuje matkę, że pisze biografię jej młodszej siostry, ale ma braki w dokumentacji. - Opisałem na razie(...) i doda, że ma zamiar sięgnąć też do początków życia zakonnego Doroty. - Potrzebuję dostępu do jej papierów, a moje kontakty z wujem, wiesz, jak się ostatnio skończyły - westchnie chłopak i poprosi...

 • Rok po skandalu...

  Rok temu, przy okazji imprezy Viva Comet, gdzie Grupa Operacyjna została uznana za "debiut roku", miał miejsce głośny incydent z udziałem zespołu, Dody i jej ochroniarzy.