• Informacje na temat:

  doda na rowerze

Artykuły na temat: doda na rowerze
 • Doda na urlopie w Łebie

  ..., jeździ na rowerze, chodzi na długie spacery. Lider metalowej grupy Behemoth, w japonkach i kolorowych ciuszkach, towarzyszy Dodzie na każdym kroku. Co na to jego wyznawcy? Przypomnijmy, że Adam Darski...

 • Karolak walczy z nadwagą

  ...&Ludzie", przeszedł już na dietę i intensywnie uprawia sport - dużo płyta, ćwiczy na stacjonarnym rowerku oraz siłowni. Latem w planach ma nawet udział w triathlonie (pływanie, jazda na rowerze i bieg(...) przyjaciel. Powrót do dawnej formy z pewnością doda aktorowi uroku. A czy pomoże znaleźć wreszcie tę wielką miłość? Trzymamy kciuki. IP (nr 2)

 • Wartość Doda(na)

  Opluwanie Nergala za związek z Dodą jest dziś podstawowym zajęciem połowy metalowych internautów w Polsce. Spoceni przed monitorami komputerów szydzą, piętnują, wyzywają od... gejów (sic!). Anonimowi frustraci bez kontaktu z realem mają swoje pięć minut.

 • Ewa Chodakowska: Motywacja do działania

  Ewa Chodakowska nigdy nie nazywa treningu przykrym obowiązkiem, dla niej to źródło endorfin, do którego zaprasza wszystkich. "Trenerka kilerka", jak nazywają ją niektórzy, wyciska z siebie i innych siódme poty.

 • Jarosław Gugała: Dziennikarz, dyplomata, piosenkarz

  Prawdziwy dziennikarski autorytet i osobowość telewizyjna, wielokrotnie nominowany do Telekamer Tele Tygodnia. Człowiek wielu talentów - językowych (skończył iberystykę), muzycznych (gra na fortepianie i śpiewa w Zespole Reprezentacyjnym), dyplomatycznych (był ambasadorem w Urugwaju)...

 • Kontrowersyjnie i kosmicznie

  Pomimo stosunkowo słabej frekwencji, pierwszy dzień Summer Of Music Festival (sobota, 9 września) na warszawskim Służewcu należy uznać za bardzo udany.