• Informacje na temat:

  doda na telekamerach

Artykuły na temat: doda na telekamerach
 • ...serwisów informacyjnych w TVN24 Justyna Pochanke. "Taki głos dodaje dziennikarzowi skrzydeł na długo" - stwierdziła. W kategorii "publicystyka" zwyciężył duet Andrzej Morozowski i Tomasz(...) , widzom znany m.in. z "Magdy M." oraz "Twarzą w twarz". Małaszyński otrzymał też "Super Telekamerę Roku" dzięki dodatkowemu plebiscytowi SMS przeprowadzonemu w trakcie gali. Za najlepszą osobowość...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Koniec Dody Elektrody

  Najpierw okazała się wielką przegraną w tegorocznych Telekamerach, będących wyznacznikiem popularności - pisze "Twoje Imperium". Polacy przyznali ją zespołowi Feel. Nie została również(...) kibice Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze obraźliwie skandowali "Doda, Doda zrób mi loda", wyrażając swoje niewybredne pragnienia wobec gwiazdy. Obecnie Rabczewska im więcej wysiłku wkłada w wywołanie...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Doda musiała zacisnąć zęby i pogodzić się z przegraną. Po raz pierwszy od długiego czasu została sromotnie pokonana. Podczas rozdania Telekamer postanowiła więc zwrócić na siebie uwagę czymś innym...

 • Muzyczna Telekamera dla...

  Do pokaźnej kolekcji nagród Andrzej Piaseczny dołączył właśnie kolejną - Telekamerę 2010 dla najlepszego muzycznego wykonawcy.

 • Zwiastuny końca Dody

  ...z sąsiedztwa. To się ludziom spodobało. Odchodząc od tego wizerunku, niweczy to, na co pracowała". "Na takie zmiany wizerunku mogą pozwolić sobie tylko osoby o ugruntowanej pozycji zawodowej, ale nie Doda. Przegra, jeśli na powrót nie będzie dziewuchą z sąsiedztwa" - dodaje.

 • Feel pokonał Dodę!

  Choć jego koledzy z grupy Feel polecieli już do USA na koncerty, Piotr Kupicha został w Warszawie. Dzięki temu mógł osobiście odebrać Telekamerę "Tele Tygodnia" 2009 w kategorii "muzyka".

 • Doda kontra Feel

  Doda znów staje w szranki z Feel. To może być pojedynek na śmierć i życie. Na "Top Trendach" wystąpi obok Piotra Kupicha i formacji Feel. Piosenkarka nie musi się martwić tym razem o SMS-y, jednak musi wypaść jak najlepiej, by nie zostać znów wygwizdana (jak kilka dni temu w Opolu). Festiwale to dla wykonawców największe pole do popisu. Mogą wiele zyskać lub stracić. Doda, chcąc utrzymać...

 • Telekamery: Piaseczny albo...?

  Wiadomo, że muzyczna Telekamera za 2009 rok powędruje do wykonawcy, który jeszcze nie ma takiej statuetki, bo cała piątka została nominowana po raz pierwszy. Na głównego faworyta wyrasta Andrzej Piaseczny.