• Informacje na temat:

  doda nastolatka

Artykuły na temat: doda nastolatka
 • Doda ostro o "dietach cud"! Krytykuje Lewandowską i Chodakowską?!

  Doda (35l.) w ostatnim czasie bardzo stara zmienić się wizerunek. W niczym nie przypomina już imprezowej, kiczowato ubranej dziewczyny. Wydaje się, że życie zmieniło Dorotę, która teraz chce dawać dobry przykład swoim fanom. Ostatnio krytycznie wypowiedziała się o restrykcyjnych dietach i katorżniczych treningach. Czy to aluzja do trenerek fitness?

 • Nie będzie "nowej Dody"

  Ewa Farna (13 l.) miała zastąpić Dodę w zespole Virgin. Tomek Lubert (34 l.), lider grupy, chciał nagrać z nią płytę. Ale do współpracy nie dojdzie.

 • Doda (33 l.) od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku".

 • The Jet Set: Sasha jak Doda?

  Sasha, 18-letnia wokalistka grupy The Jet Set, która reprezentowała Polskę na tegorocznej Eurowizji, kojarzona jest z odważnymi kreacjami scenicznymi. Niektórzy zarzucają jej, że stara się upodobnić do Dody.

 • Doda płaci za złe życiowe wybory wysoką cenę! Teraz chce być sama!

  Doda (32 l.) jest kobietą, która ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, ale niestety też sporo zawodów miłosnych. O ile na scenie radzi sobie doskonale, tak w związkach nie potrafi odnaleźć szczęścia. Czy czuje się z tego powodu samotna?

 • Groźni fani Dody

  Dorota Rabczewska doczekała się ortodoksyjnych fanów. Właśnie wytoczyli wojnę wszystkim, którzy przeciwstawią się ich różowej "królowej".

 • "Na Wspólnej": Nastolatka fantazjuje o Olafie

  Lekarz przepisze mu leki i zaleci noszenie stabilizatora. Wzburzony trener oznajmi, że za trzy tygodnie ma test, który zaważy na jego dalszej karierze zawodowej. Doda, że nie może przerwać treningów. Lekarz wytłumaczy mu, że przy takiej kontuzji niezbędne jest unieruchomienie stawu, bo inaczej może dojść do poważnych komplikacji. Po powrocie do domu Kubicki okłamie Martę (Joanna Jabłczyńska...

 • Nagrody MTV: Kim są rywale Dody?

  W medialnej gorączce przed czwartkowym (5 listopada) rozdaniem nagród MTV Europe Music Awards prezentujemy rywali Dody w wyścigu o statuetkę "Najlepszego europejskiego wykonawcy".

 • Doda zostanie macochą? Jej ukochany jest ojcem dwóch nastolatek!

  Doda (31 l.) zostanie macochą?! Tak właśnie się stanie, jeżeli zdecyduje się poślubić Emila Haidara (34 l.). Jej ukochany ma bowiem dwie nastoletnie córki. Fakt ten utrzymywany był w tajemnicy aż do tej pory.

 • Doda jak dama?

  Popularna wokalistka kupiła sobie nowe auto. "Fakt" kpi, że samochód powinien polepszyć jej nastrój, po tym jak po raz kolejny (pytanie czy definitywnie?) rozstała się z Radkiem Majdanem.

Wideo na temat: doda nastolatka
 • Joe

  Joe

  Historia byłego więźnia, który na swej drodze spotyka nastolatka, Gary'ego, i jego lekkomyślnego ojca alkoholika.

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

Dyskusje na temat: doda nastolatka
 • Re: "O mnie się nie martw": Poznajcie kuzynkę Skutecznego!

  No ładna i co z tego??Kolejna stara malutka wymalowana nastolatka nieskromna.Co to za moda na robienie z siebie Barbie.Potem wyrosnie taka Rozenek,Przetakiewicz ,Doda i tysiące podobnych Ogórków bez wyrazu.Na jedno kopyto.

 • Re: Bartosz Obuchowicz, czyli Darek Nogaj...

  On wygląda na nastolatka? Wory pod oczami, zmarszczki na policzkach i wzrok przepracowanego górnika po szychcie - minimum "40". Natomiast Obuchowicz, choć nie wygląda na nastolatka, zachowuje się jak rozkapryszony gówniarz, a może nawet lepiej: jak Doda w reklamie sklepu RTV. W zeszłym roku w gospodzie w Białce Tatrzańskiej nikt go chyba nie rozpoznawał i najpewniej mocno go to ubodło. Odstawił