• Informacje na temat:

  doda o amy

Artykuły na temat: doda o amy
 • Porażka Tatiany Okupnik

  Płyta "Spider Web" była długo wyczekiwanym projektem. Wokalistka nagrała krążek z samym Timem Huttonem, który wypromował Amy Winehouse. W jednym z wywiadów wyznała, że zainwestowała w ten projekt(...) potem... utknąć na szarym końcu zestawienia. Wokalistka nie jest zachwycona wynikiem, zwłaszcza gdy porównamy go z wielkim sukcesem formacji, z której odeszła: Blue Cafe - krążek "DaDa" osiągnął już złoto...

 • Kazik na sam szczyt, zaskakujący powrót Dody

  Pierwszy od 12 lat album grupy Kazik Na Żywo dowodzonej przez Kazika Staszewskiego znalazł się na 1. miejscu polskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Doda wypada z gry. Liderem Zakopower

  Album "Siedem pokus głównych" Dody wypadł z czołowej pięćdziesiątki najlepiej sprzedających się płyt w Polsce i w ogóle nie jest notowany w zestawieniu.

 • Niepokonana Doda

  Po raz trzeci z rzędu Doda okupuje szczyt zestawienia listy najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce ze swoim solowym albumem "Diamond Bitch".

 • Zakopower Numerem Jeden, Doda... na 44.

  Bestsellerowy album grupy Zakopower zatytułowany "Boso" ponownie trafił na szczyt listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce.

 • Kayah: Nowe i cenne doświadczenie

  Kłopoty Dody z kręgosłupem, olimpijska forma Kayah i stare poczucie humoru zwycięzców konkursu trendy - w niedzielę (5 czerwca) późnym wieczorem zakończył się festiwal Sopot TOPtrendy.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • Czy wybrałeś już ulubiony klip?

  Weź udział w naszym konkursie na Teledysk Roku 2007 i zgarnij nagrody!

 • Najbardziej irytująca gwiazda to...

  ...Paul McCartney. Tak uznali Brytyjczycy, którzy wzięli udział w internetowym głosowaniu.

 • Poznaj zwycięzców MTV EMA!

  W czwartek, 1 listopada, przed północą zakończyła ceremonia rozdania statuetek MTV European Music Awards. Wśród nagrodzonych byli między innymi Avril Lavigne, Rihanna ,Tokio Hotel i Doda.

Wideo na temat: doda o amy
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...