• Informacje na temat:

  doda o ewie farnej

Artykuły na temat: doda o ewie farnej
 • Ewa Farna z mężem na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Aż kipiało od emocji!

  Ewa Farna (25 l.) i jej mąż Martin Chobot już od lat wspólnie koncertują. Od przeszło roku są też małżeństwem, a niebawem zostaną rodzicami. Zakochani wystąpili razem na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Widać, że między nimi jest wielka chemia!

 • "W silnych ramionach": Duet Ewy Farnej i Tomasza Luberta

  Do sieci trafił teledysk ilustrujący singel "W silnych ramionach", pochodzący z solowej płyty Tomasza Luberta. W utworze zaśpiewała Ewa Farna.

 • Ewa Farna nie wytrzymała! Pochwaliła się facetem!

  ...i czule się obejmują. "Każdy ma takiego Slasha, na jakiego zasługuje :-D. Chociaż ja bym nie wymieniła, to wielkie gratulacje Doda!" - podpisała fotografię wokalistka. Tym samym nawiązała do niedawnego(...) scenie i jestem pewna ze w życiu prywatnym także" - to tylko niektóre z internetowych opinii. Kim jest ukochany Farnej? To jej kolega z branży, czeski gitarzysta Martin Chobot. "Ewa nie ma...

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Farna wpadła w depresję

  ...zarzuty. Tylko czy ktokolwiek mu teraz uwierzy? Krytycznie o Farnej wypowiada się jej idolka Doda. "Jak ktoś jedzie napruty samochodem, to powinien to powiedzieć. Każdemu się zdarza, ale trzeba się uczyć(...)Stan psychiczny młodej gwiazdki nie jest najlepszy - potwierdza "Super Express". Jak powiedział tabloidowi czeski producent Farnej, Lesek Wronka, Ewa "fizycznie czuje się lepiej, psychicznie wręcz...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Farna walczy o dobre imię

  Na scenie kipi energią, poza nią płacze i przeprasza fanów. Czy Ewie uda się odbudować wizerunek po tym, jak spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu?

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • Ewa Farna bohaterką Viva Comet 2011 (Zdjęcia!)

  ...2007 roku. W poprzednich latach ich laureatami byli m.in. Doda, Jet Set, Mrozu, Liber i Agnieszka Chylińska.

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

Wideo na temat: doda o ewie farnej
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.