• Informacje na temat:

  doda oddała

Artykuły na temat: doda oddała
 • Doda oddała pierścionek Haidarowi! Wrzuciła zdjęcia z Urzędu Skarbowego!

  Doda (32 l.) postanowiła sprawić ostatni walentynkowy prezent swojemu byłemu narzeczonemu...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Emil Haidar wkrótce zostanie ojcem?! Co na to Doda?

  Doda (32 l.) z ulgą przyjęła wieści o tym, że jej były narzeczony, Emil Haidar (35 l.), i jego nowa partnerka szykują się do ślubu i niebawem na świecie powitają dziecko. „Bardzo się cieszę” – komentuje wokalistka.

 • MTV EMA Pre-Party 2014 za nami. Zobacz, co się działo!

  4 listopada w Warszawie odbyła się impreza poprzedzająca wielką galę MTV Europe Music Awards. W Soho Factory bawili się m.in. Doda, Margaret, Grzegoż Hyży, Natalia Siwiec, Saszan, wreszcie Dawid Kwiatkowski, który w Glasgow powalczy o nagrodę Najlepszego Artysty Światowego.

 • Doda i Emil Haidar: to początek sądowej batalii? Wokalistka ma "haki" na byłego narzeczonego?

  Niegdyś wyglądało na to, że Doda (32 l.) i Emil Haidar (35 l.) bardzo się kochają, ale dziś nie ma śladu po tym uczuciu. Wręcz przeciwnie, konsekwencje ich burzliwego rozstania ciągną się już przeszło rok. Byli narzeczeni spotykają się w sądach. Oboje nie mają zamiaru odpuścić i chcą udowodnić swoje racje.

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Doda po śmierci chce oddać organy! Pragnie ratować życie innych ludzi

  Gdy Nergal, były partner piosenkarki, zachorował niegdyś na białaczkę, Rabczewska bardzo wspierała go w trudnych chwilach.  Zachęciła nawet swoich przyjaciół i fanów do tego, by zarejestrowali się w bazie dawców szpiku kostnego, co zresztą ona sama także uczyniła.  Okazuje się jednak, że Doda poszła o krok dalej i... zadeklarowała, że po swojej śmierci odda organy potrzebującym!  "Fakt" donosi...

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • Doda przyjęła nazwisko męża! To już oficjalne!

  Doda (34 l.) w sobotę 14 kwietnia 2018 roku została żoną Emila Stępnia (40 l.) i teraz jak się okazuje, postanowiła przyjąć jego nazwisko!

 • Po publikacji w codziennej gazecie "Fakt" artykułu o wszystko mówiącym tytule "Kiedyś w willi, teraz w bloku" Marta "Mandaryna" Wiśniewska postanowiła wystosować specjalne oświadczenie. Piosenkarka zaatakowała tabloid i oskarżyła byłego męża Michała Wiśniewskiego, który według niej jest odpowiedzialny za publikację kompromitującego tekstu. Tym samym Mandaryna poszła w ślady Doroty "Dody" Rabczewskiej, która także toczy wojnę z "Faktem".

Zdjęcia na temat: doda oddała
Wideo na temat: doda oddała
 • Gwiazdy pomagają dzieciom z domów dziecka!

  Znane osoby chętnie wspierają akcje dobroczynne. Zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej i Natalii Siwiec jest to sposób na nagłośnienie potrzeb osób pokrzywdzonych przez los. Według Rafała Maślaka gwiazdy mogą w ten sposób spełniać marzenia najmłodszych o spotkaniu swoich idoli. Dla Dody działalność charytatywna jest natomiast sposobem na oddanie miłości, którą – jak wszystkie gwiazdy – otrzymuje od ludzi. Wszyscy oni wzięli udział w charytatywnym spotkaniu dla dzieci z domów dziecka zorganizowanym...

 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).