• Informacje na temat:

  doda okiem

Artykuły na temat: doda okiem
 • Doda ciągle zmaga się z problemami zdrowotnymi

  Wygląda na to, że Doda (32 l.) wciąż ma kłopoty z kręgosłupem. Niedawno do mediów trafiły zdjęcia wokalistki, która wychodziła z jednej z warszawskich klinik.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • "Oko za oko": Odsłaniamy kolejne nazwiska

  Głównymi bohaterami "Oko za oko" są Anna i Maciej Wysoccy (w tych rolach: Dominika Łakomska i Łukasz Konopka) - wzięta pani adwokat i ostry prokurator, których małżeństwo kończy właśnie  burzliwy rozwód. W kolejnych odcinkach widzowie poznają bliżej także Izę i Konstantego... Ta para doda wspólnym śledztwom - i rywalizacji w sądzie - sporo pikanterii! Prokurator Izabela Gryc (w tej roli Kaja...

 • "Top Chef": Bójka w programie!

  Gościem najbliższego odcinka programu "Top Chef" będzie Hardkorowy Koksu, czyli litewski kulturysta i zawodnik MMA Robert Burneika! Jego obecność wyzwoli w uczestnikach mordercze instynkty.

 • Piotr Gąsowski zachwycony Dodą!

  Wygląda na to, że Doda (33 l.) wpadła w oko Piotrowi Gąsowskiemu (53 l.)!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Doda wbiła szpilę Agnieszce Szulim! Szyderczo komentuje jej zaręczyny ze Starakiem

  Nie jest tajemnicą, że Doda (31 l.) i Agnieszka Szulim (37 l.), delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Nic więc dziwnego, że wokalistka wcale nie miała zamiaru gratulować dziennikarce niedawnych zaręczyn. Wręcz przeciwnie, bardzo złośliwie je skomentowała!

 • Wokalista o Dodzie: Rynsztok, patologia, dresiarstwo

  "Dorota R. pod czujnym okiem ochroniarza, razem z bratem i współpracownikami, zwyczajnie bije ludzi" - napisał na Facebooku frontman grupy Video, Wojciech Łuszczykiewicz, zapewniając, że ma na to świadków. Później jednak swój wpis skasował.

 • ​"Na sygnale": Nowy i Banach staną oko w oko ze śmiercią!

  W 227. odcinku "Na sygnale" (emisja w TVP2 w środę 10 kwietnia o godzinie 21.50) Wiktor przyjmie wezwanie do kliniki weterynaryjnej, w której ogromny pies pogryzł młodego mężczyznę. - Całą rękę ma rozszarpaną - powie Banachowi kumpel poszkodowanego, niejaki Łysy (Damian Kamiński), wskazując drzwi do gabinetu zabiegowego. - Psa już uśpiliśmy - doda. Nowy zacznie podejrzewać, że chłopak nie...

 • Doda: "Gdybym chciała spoliczkować Agnieszkę Szulim, to..."

  "Chciałam z nią stanąć twarzą w twarz" - wokalistka Dorota 'Doda' Rabczewska komentuje konfrontację z prezenterką Agnieszką Szulim.

Zdjęcia na temat: doda okiem
Wideo na temat: doda okiem