• Informacje na temat:

  doda piasek

Artykuły na temat: doda piasek
 • Doda i Andrzej "Piasek" Piaseczny pokłócili się o salę! "Do tej pory jest obrażony"

  Doda (35 l.) i Andrzej Piaseczny (48 l.) od lat są w cichym konflikcie. Kilka dni temu przybrał on na sile. Poprosiliśmy Dorotę Rabczewską o krótki komentarz do tej sytuacji.

 • Doda z Dodagaskaru: Wpadka ze skrzynią

  Nie udało się Dodzie imponujące wejście na premierze koncertowego DVD. Wokalistka nie mogła się wydostać z drewnianej skrzyni.

 • Michał Szpak skomentował konflikt Dody i Andrzeja Piasecznego!

  Doda od miesięcy przygotowywała się do trasy koncertowej, która miała promować jej najnowszą płytę. Najpierw plany pokrzyżowała choroba ojca, później kolega po fachu - Andrzej Piaseczny. Artyści(...). Pomiędzy nimi był konflikt, jednak ja nie chcę tego oceniać. Skoro tak się wydarzyło, tak miało być!" - dodał.  Rozmowę możecie zobaczyć poniżej.

 • Upadek Szymona i stanik Dody

  Kłopoty językowe Otylii Jędrzejczak, piasek w staniku Dody i upadek... statuetki Szymona Majewskiego. Oto weselsza strona Telekamer 2010!

 • Kayah przyjęła posadę Dody

  Doda nie zgodziła się zasiąść w jury nowego programu muzycznego "The Voice" . Producenci zaproponowali więc sędziowski stołek Kayah , która chętnie skorzystała z oferty.

 • Doda o Mandarynie

  Tegoroczny Sopot Festival zapowiadany był przez liczne media jako pojedynek Dody z Mandaryną, które rywalizowały ze sobą w konkursie publiczności. Rzeczywistość okazała się dosyć brutalna dla Marty Wiśniewskiej, która pomimo zdobycia drugiej nagrody, występu w Sopocie nie będzie wspominać miło. Portal INTERIA.PL zapytał Dodę o wrażenia z występu konkurentki.

 • Doda zaatakowana na koncercie!

  ...życie (w przypadku butelki, o takich akcjach tez słyszałam)" - żali się Doda. Dodaje, że w jej mieście Piasek "o mało nie dostał cegłówką", na Śląsku Mezo został obrzucony pomidorami. Jaki artysta(...). Spuściła kurtynę milczenia i zeszła ze sceny. Po kilku minutach powróciła, by dokończyć występ, ale i tak skończyła wcześniej. Teraz, gdy emocje już opadły, Doda apeluje na swojej stronie internetowej...

 • Piasek i Doda wygrali Sopot Festival

  Andrzej "Piasek" Piaseczny otrzymał w niedzielę, 4 września, w Sopocie statuetkę Bursztynowego Słowika - główną nagrodę tegorocznego Sopot Festival, organizowanego przez stację TVN. Słowika publiczności otrzymał zespół Virgin, którego wokalistką jest Dorota 'Doda' Rabczewska. "To jest niesamowity moment, bez kitu" - powiedziała Doda odbierając wyróżnienie.

 • Doda wygrała z La Toyą

  Sylwestrową imprezę Polsatu uświetniły takie gwiazdy, jak Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska i Kasia Cichopek, a na scenie wystąpili m.in. Edyta Górniak, Piasek, Urszula, Stachursky i - opłacona 100 tysiącami dolarów - La Toya Jackson. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, polsatowską "Sylwestrową Moc Przebojów" obejrzało 3,37 miliona widzów. To dobry wynik, jednak telewizyjnej Dwójce udało się...

 • Doda okrutnie zaatakowana!

  Dorota Rabczewska omal nie straciła oka! To nie plotka ! Podczas koncertu w Łańcucie zdarzył się przykry incydent. Jeden z pseudofanów wymierzył jej zapalniczką prosto w oko...

Wideo na temat: doda piasek
 • Andrzej Piaseczny vs. Doda! Mamy komentarz Rabczewskiej: "Inaczej postrzegamy bliskość do Boga!"

  Andrzej Piaseczny (48 l.) i Doda (35 l.) od lat mają cichy konflikt. Kilka dni temu przybrał on na sile za sprawą złośliwości wokalisty. Podczas ostatniej rozmowy z Rabczewską poprosiliśmy o krótki komentarz tej sytuacji. Stwierdziła między innymi, że Piasek jej źle życzy!

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

Dyskusje na temat: doda piasek
 • Re: "Korona królów": Halina Łabonarska straciła wiele ról z powodu swej religijności!

  przecież od rządów pis wszystkie celebryty w tym kraju udzielają szerokich wywiadów na temat swojej religijności, nawracają się publicznie. mój komentarz jest politycznie neutralny, nie krytykuję ani nie popieram tego rządu, ale to nie jest przypadek, że osoby publiczne sobie wycierają teraz buźki religią, czego nigdy nie robiły. Amaro, Doda, Piasek, dziennikarki, panie na instagramie itp itd