• Informacje na temat:

  doda plaża

Artykuły na temat: doda plaża
 • Emil Stępień – kim tak naprawdę jest nowy mąż Dody?

  W sobotę 14 kwietnia 2018 roku Doda ogłosiła, że wzięła tajemny ślub z Emilem. Ślub odbył się w Marbelli , w Hiszpani, którą wokalistka nazywa swoim drugim domem. Przez wiele miesięcy utrzymywała, że(...) z pięknych plaż. Kim więc jest mężczyzna, dla którego Doda uknuła cały misterny plan, by ich miłość mogła dojrzeć bez wścibskich spojrzeń dziennikarzy? Emil urodził się w 1977 roku i jest 6 lat starszy od...

 • Były gitarzysta Dody Tomek Lubert został oskarżony o prowokację i próbę wykorzystania solowego sukcesu piosenkarki.

 • Doda tak tego nie zostawi. To już pewne - będzie się sądzić z hotelem w Juracie

  Za sprawą Emila (41 l.) Doda (34 l.) miała się wyciszyć. Przyznała, że nadszedł czas na dziecko. Jednak jej porywcza natura znów dała o sobie znać… Prawnik wokalistki właśnie przyznał, że wraz ze swoją mocodawczynią złożyli w sądzie dokumenty. Sprawa dotyczy wypoczynku Rabczewskiej w jednym z hoteli w Juracie.

 • Tabloid ma przeprosić Dodę

  Wydawca "Super Expressu" ma przeprosić Dodę za podanie nieprawdy, jakoby popularna piosenkarka pojawiła się na jednej z branżowych imprez bez bielizny - orzekł we wtorek (24 marca) Sąd Okręgowy Warszawa-Praga.

 • Spotkaj się z Dodą w Krakowie

  Po raz pierwszy od wypadku na koncercie w Mszanie Doda spotka się z fanami dziś w Krakowie. A po godz. 17.00 będzie gościem naszej CZATerii.

 • Ania Dąbrowska śpiewa za Dodę?

  "Szwindel! To nie Doda śpiewa, ma od tego dublerkę" - takim tytułem czwartkowy (20 marca) "Fakt" opatrzył doniesienia na temat nowej piosenki Doroty Rabczewskiej zatytułowanej "High Life".

 • Ślub Dody i Nergala na... plaży?

  Dorota i Adam prawdopodobnie wezmą ślub w nietypowym miejscu. Jak zapowiada wokalistka, będzie to nadmorska plaża.

 • Za kim tęskniła Doda?

  Piosenkarka po powrocie z Ibizy pędem pobiegła prosto do swojej przyjaciółki.

 • Atak na Dodę?

  Piosenka Tomka nosi tytuł "Diamond Beach" (diamentowa plaża), co jest oczywistym nawiązaniem do płyty Dody o nazwie "Diamond Bitch" (diamentowa dziwka). Menadżerka Doroty jest oburzona: "To bez wątpienia prowokacja!" - mówi w rozmowie z "Super Expressem". "Więcej, moim zdaniem to nieudolna próba podłączenia się pod solowy sukces Dody, na który bardzo ciężko pracowała przez ostatnie pół roku...

 • Gdzie odpoczywa Doda?

  Egzotyczna wyspa Fidżi czy pełna słońca ojczyzna reggae Jamajka? Kolorowe bulwarówki podają sprzeczne informacje o miejscu wypoczynku Dody i jej męża Radka Majdana.

Wideo na temat: doda plaża
 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • 3: Geneza

  Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory. To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy" nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie. Seria "Rec"...

 • Niemożliwe

  Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku - jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe...