• Informacje na temat:

  doda przed operacja

Artykuły na temat: doda przed operacja
 • Doda ma problemy mieszkaniowe! Musiała wyprowadzić się od Emila!

  ..."Super Express" informuje, że Doda (31 l.) chwilowo jest bezdomna. Z tego powodu musiała wrócić do rodzinnego domu w Ciechanowie!

 • Doda już po operacji

  Informowaliśmy już, że w środę, 5 kwietnia, Dorota "Doda" Rabczewska przeszłą poważną operację kręgosłupa. Jak poinformował INTERIA.PL Maciej Durczak, menedżer grupy Virgin, wstępne rokowania są dobre. Do urazu doszło w niedzielę, 2 kwietnia, gdy Doda pomagała sąsiadowi wnieść wózek po schodach.

 • "Na dobre i na złe": Operacja w łonie matki

  ...zdjęcia roześmianego sześciolatka i innych dzieciaków, które operowała, gdy były jeszcze w łonach swoich mam. Zatai jednak przed Olą, że podobny zabieg wykonywała już 14 razy, ale tylko pięcioro dzieci(...). - Co ty pleciesz? On cię kochał - powie jej Zapała. - Chciał, żebyś była szczęśliwa - doda. Doktor Pietrzak spojrzy mu prosto w oczy i delikatnie pocałuje w usta. - Przemek, czemu nam nie...

 • Czy seria bezdotykowych masaży postawi 23-letnią Dorotę Rabczewską na nogi?

 • "Na Wspólnej": Pożegnanie

  Doktor poinformuje Michała, że konieczna jest natychmiastowa operacja. Brzozowscy wynajmą pokój w hotelu, by namiętnie pożegnać się przed zabiegiem chorego na raka Michała.

 • Doda pójdzie pod nóż?

  Dopiero po niedzieli okaże się, czy ostatni zabieg uchroni Dodę przed poważną operacją kręgosłupa.

 • Radek zawiódł Dodę

  ...warszawskiej kliniki ortopedycznej. Jak informuje dzisiejszy "Super Express", towarzyszyli jej tylko rodzice. Zabrakło Radka, który, jak powiedział gazecie jego znajomy, miał w tym czasie trening przed piątkowym mieczem Polonii Warszawa z Piastem Gliwice. Doda nie wybacza takich rzeczy. Jej słowa: Tak już jest - w życiu nie wszystkiego można być pewnym... Zarówno swojego zdrowia, własnego losu, jak...

 • Nergal: W grudniu przeszczep

  "Tak, tak, mamy dawcę! Po wielomiesięcznych poszukiwaniach fundacja znalazła osobę, której genotyp jest identyczny z moim" - informuje ze szpitalnego łóżka Nergal. W grudniu lider grupy Behemoth przejdzie operację przeszczepu szpiku kostnego.

 • Doda jest "zmęczona i przestraszona"

  Środowy mroźny wieczór w Warszawie. Na jednej z imprez pojawia się Doda (26 l.). W zaskakująco długiej sukience i krótkiej fryzurze. Czyżby dawała sygnał, że rezygnuje z dotychczasowego wizerunku(...) Doda wyszła, by zaprezentować blond perukę. - Coraz gorzej się z nią pracuje, nie wywiązuje się ze zobowiązań - mówi tygodnikowi osoba pragnąca zachować anonimowość. - To nawet nie są kaprysy, czy tak...

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.