• Informacje na temat:

  doda publiczny

Artykuły na temat: doda publiczny
 • Były Dody przerywa milczenie! Chodzi o nagranie gwałtu na Seszelach!

  Emil i Doda nie są już razem od ponad trzech lat. Dawni kochankowie wciąż jednak spotykają się na salach sądowych. Na światło dzienne wychodzą coraz bardziej zadziwiające fakty. Ostatnio opinię(...) wprowadzałam go w nowe obszary życia seksualnego" - zapewnia Rafalala.  Doda i jej adwokat stają po stronie Rafalali.  "Pani Dorota nie ma absolutnie nic wspólnego z tym zdjęciem. Z tego, co mi...

 • Polska na Eurowizji 2015: Nie ma miejsca dla Dody

  Dziś (9 marca) poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję. Nie będzie nim Doda, na co liczyło wielu jej fanów.

 • Doda ma zakaz wstępu do TVN!

  Po objęciu władzy przez Jacka Kurskiego w TVP Doda (32 l.) znowu jest mile widziana w gmachu przy Woronicza. Zakaz wstępu ma za to do stacji TVN.

 • Eurowizja 2015: Skrajne opinie po wyborze Moniki Kuszyńskiej

  Wybór Moniki Kuszyńskiej na reprezentantkę Polski na Eurowizji wzbudził sporo emocji. Decyzja znalazła w sieci zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

 • Wiemy ile trzeba zapłacić, żeby Doda wystąpiła w reklamie! Cena zwala z nóg!

  Doda (35 l.) jest marką samą w sobie i ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku rozrywkowym. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Forbes” szczerze opowiedziała, co sądzi o show-biznesie oraz za jaką kwotę zagrałaby w reklamie. Suma robi wrażenie!

 • Kora pozwana przez Ryszarda Nowaka. O co poszło?

  Na celowniku Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami byli już m.in. Nergal (Behemoth), Doda i Czesław Mozil. Do tego grona dołączyła teraz Kora.

 • Doda jednak chce być mamą?! Co za szczerość!

  Doda (34 l.) od lat zarzekała się, że nie widzi siebie w roli mamy, nawet za parę lat. Teraz jednak widać, że zaczęła być nieco bardziej elastyczna w swojej opinii na ten temat.

 • Tomek Lubert o wyborze Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję: Zrobili jej krzywdę

  "Czym w naszym imieniu kierowała się TVP wybierając Monikę - litością?" - gitarzysta i kompozytor Tomek Lubert (niegdyś Virgin, obecnie Vision) skomentował decyzję TVP o wysłaniu na Eurowizję Moniki Kuszyńskiej.

 • Doda znowu w sądzie! Usłyszała zarzuty!

  W ubiegłym tygodniu w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa odbyły się dwie rozprawy, podczas których na ławie oskarżonych siedziała piosenkarka Doda (32 l.) wraz z przyjaciółką Martą B. (jeszcze(...) uda się nam wykazać, że nie dokonała zarzucanego jej czynu" - dodaje jej adwokat. Warto wspomnieć, że Doda jest w ostatnim czasie dość częstym gościem polskich sądów. Równolegle toczy się bowiem...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

Zdjęcia na temat: doda publiczny