• Informacje na temat:

  doda sąd

Artykuły na temat: doda sąd
 • Sąd uniewinnił Dodę! Ale to nie koniec jej problemów!

  .... Piosenkarka musi jedynie zapłacić 190 złotych opłat sądowych. To nie koniec problemów Doda może być zadowolona z tego wyroku, bo stawia ją to w lepszym świetle w innej sprawie. W listopadzie(...)Na razie Dorota Rabczewska (34) może poczuć głęboką ulgę. Warszawski sąd właśnie oczyścił ją z zarzutu znieważenia funkcjonariuszy policji.  Do zdarzenia doszło 5 lat temu. Wówczas to, podczas próby...

 • Kora pozwana przez Ryszarda Nowaka. O co poszło?

  Na celowniku Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami byli już m.in. Nergal (Behemoth), Doda i Czesław Mozil. Do tego grona dołączyła teraz Kora.

 • Doda i Emil Haidar wkrótce znów spotkają się w sądzie! "Będą wychodziły nowe fakty"

  Doda (35 l.) i Emil Haidar rozstali się w 2015 roku. Jednak do dziś toczą ze sobą batalię sądową. Już wkrótce ponownie spotkają się na sali rozpraw, aby rozwikłać kolejne problemy. Podczas ostatniego wywiadu Rabczewska opowiedziała nam, jak wyglądają przygotowania i dlaczego to tak długo trwa.

 • Mają przeprosić Dodę

  Wydawca dziennika "Fakt" ma przeprosić Dodę i zapłacić jej 70 tys. zł za artykuł z 2005 r. z "obraźliwymi i kłamliwymi informacjami" m.in. o rzekomym rozpadzie jej związku z Radosławem Majdanem - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • Doda żąda od Szulim miliona złotych odszkodowania!

  Wygląda na to, że Doda (32 l.) nie zamierza odpuścić prezesowej!

 • Tabloid ma przeprosić Dodę

  Wydawca "Super Expressu" ma przeprosić Dodę za podanie nieprawdy, jakoby popularna piosenkarka pojawiła się na jednej z branżowych imprez bez bielizny - orzekł we wtorek (24 marca) Sąd Okręgowy Warszawa-Praga.

 • Doda żali się na współpracowników! Szokujące, co zrobił jej ochroniarz!

  Doda (35 l.) przekonuje, że na każdym kroku jest oszukiwana przez ludzi i to nawet tych z najbliższego otoczenia...

 • Musi przeprosić Dodę

  Raper Mieszko Sibilski musi przeprosić Dorotę "Dodę" Rabczewską - uznał w piątek (8 lipca) poznański sąd apelacyjny. Wokalistka poczuła się obrażona treścią jednej z piosenek oraz wpisem na stronie internetowej zespołu Grupa Operacyjna.

 • Szulim "szuka haków na Dodę"!

  Kilka dni temu Sąd Apelacyjny uchylił decyzję sądu I instancji, który skazywał Dodę na pół roku prac społecznych za naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Szulim. Nietrudno się domyślić, że(...) na Dodę haki. Spotyka się z nimi i wypytuje. Mamy pewność, bo na ostatniej rozprawie w sądzie Agnieszka wykrzykiwała cytaty z kłótni Dody z jej narzeczonymi. Niby skąd miałaby wiedzieć takie rzeczy...

 • Doda, majtki, bomba i sąd

  Pamiętacie słynną historię o występie Dody bez majtek na gali rozdania Telekamer 2008? Sprawa właśnie znalazła finał w sądzie, bo wokalistka utrzymuje, że miała na sobie bieliznę.

Zdjęcia na temat: doda sąd
Wideo na temat: doda sąd
 • Doda i Emil Haidar wkrótce spotkają się w sądzie! „Będą wychodziły nowe fakty”

  Doda i Emil Haidar rozstali się w 2015 roku. Jednak do dziś toczą ze sobą batalię sądową. Już wkrótce ponownie spotkają się na sali rozpraw, aby rozwikłać kolejne problemy. Podczas ostatniego wywiadu Rabczewska opowiedziała nam, jak wyglądają przygotowania i dlaczego to tak długo trwa.

 • Agnieszka Szulim o Dodzie: Jej miejsce jest przed sądem!

  w jednej z chorzowskich toalet. Sprawa jednak nadal się ciągnie, bo proces sądowy nadal się nie zakończył. Ukochana milionera Staraka bardzo się zdenerwowała, gdy Robert Patoleta zapytała ją o Rabczewską. "Nie masz o kim rozmawiać? To w ogóle nie jest dla mnie temat. Doda jest dla tematem, który roztrząsam przed sądem, czyli tam gdzie jest miejsce takich osób" - oznajmiła prezesowa. (Videoportal

 • Agnieszka Szulim: Doda pobiła również inne anonimowe osoby

  Agnieszka Szulim opowiedziała w "Dzień dobry TVN" o kulisach pobicia jej przez Dodę. Dziennikarka zdradziła, że dostaje maile od anonimowych osób, które także są ofiarami Rabczewskiej. "Z patologią trzeba walczy" - podkreśla. Sprawę planuje skierować do sądu. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: doda sąd