• Informacje na temat:

  doda seks

Artykuły na temat: doda seks
 • Kolejna seksafera. Doda opublikowała zaskakujący wpis!

  Doda (35 l.) za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła zaskakujące kulisy sprawy sądowej, którą wytoczył jej były partner. Nieoczekiwanie o komentarz pokusiła się również... znana transseksualistka Rafalala.

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "Na Wspólnej": Seks z wdzięczności

  Była żona Ostrowskiego uzna, że złamał on przepisy ze względu na ich dawną miłość. Postanowi zrewanżować mu się za to...seksem!

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • ​"Barwy szczęścia": Porozmawiajmy o... seksie

  Róża (Anna Gornostaj) wyzna Zdzisiowi (Zbigniew Buczkowski), że wydaje się jej, iż Zuzię (Anna Adamus) łączy z Filipem (Kuba Dyniewicz) nie tylko przyjaźń. Poprosi męża, by porozmawiał z ich podopieczną o... seksie!

 • Pięć minut z Britney Spears w Warszawie

  Britney Spears, długo oczekiwana gwiazda, po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Z fanami spotkała się jednak tylko na... pięć minut. Tyle czasu wystarczyło, żeby wręczyła jej prezent Doda - magiczny kamień, bursztyn.

 • "Barwy szczęścia": Koniec z niezobowiązującym seksem

  Frankowi (Mateusz Banasiuk) przestanie wystarczać niezobowiązujący seks z Celiną (Orina Krajewska). Uzna, że - skoro dobrze im razem - powinni zostać parą i razem iść przez życie. Poprosi Brońską, by wprowadziła się do niego.

 • Elfia pretensjonalność Dody

  Doda "Siedem pokus głównych", Universal

 • "M jak miłość": Seks na plebanii!

  ...dziewczyny mają całkowity zakaz wstępu na plebanię - stwierdzi i doda, że muszą skorzystać z tylnego wejścia i zachować szczególną ostrożność, by ksiądz ich nie zauważył. Kilka minut później proboszcz(...) czasie dziewczyna, z którą zamierzał uprawiać seks, wymknie się z plebanii i ucieknie. Policjant postanowi ruszyć jej śladem, odnaleźć ją i przekonać, żeby jednak poszła z nim do łóżka. Czy dopnie...

 • Ile zarabia Doda? Czy każdy hotel, w którym bywa musi mieć dla niej specjalny czerwony dywan? Czy uprawia seks grupowy? Kontrowersyjna piosenkarka wyjawia swoje tajemnice.

Zdjęcia na temat: doda seks
Wideo na temat: doda seks
 • „Na Wspólnej”: Swingerski seks Ilony i Maksa

  Sąsiedzi Maksa (Adam Fidusiewicz) i Ilony (Anna Samusionek) - Anna (Magdalena Woleńska) i Cezary (Sebastian Cybulski) namówią w końcu Brzozowskich na swingerski seks! Ilona na stronie upomni męża(...) nie zamierza się dzielić. Doda, że małżeństwo nie na tym polega. Ilonę bardzo ujmą te słowa. Rozochoceni małżonkowie wrócą do domu i natychmiast udadzą do sypialni...

Dyskusje na temat: doda seks