• Informacje na temat:

  doda sesja playboy

Artykuły na temat: doda sesja playboy
 • Joanna Majstrak znana jest z kilku skandali, sesji dla magazynu "Playboy" oraz bliskiej znajomości z Edwardem Linde-Lubaszenko. W najnowszym wywiadzie przekonuje, że chętnie poszłaby do łóżka także z Dodą. "Tak sobie wyobrażam, że Doda mogłaby mieć wcześniej przygody biseksualne. Wygląda na taką osobę" - ocenia Majstrak. Posłuchajcie całej rozmowy... (WideoPortal/x-news)

 • Rozbierana sesja Dody!

  W październikowym numerze magazynu "Playboy" znajdzie się rozbierana sesja z popularną piosenkarką w roli głównej!

 • Doda znowu się rozebrała

  Dorota Doda Rabczewska (24 l.) po raz kolejny wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu dla panów "Playboy".

 • Doda w amerykańskim "Playboy'u"?

  Najwyraźniej plany podbicia Ameryki przez naszą gwiazdę nie dotyczą jedynie rynku muzycznego.

 • Gardias-Skóra w rozbieranej sesji

  ...kilka lat temu. "Nie uważam zdjęć w  Playboyu za coś złego. To są przecież najczęściej artystyczne akty" - podkreślała w jednym z wywiadów. Ola Szwed natomiast otwarcie przyznaje, że... czeka na(...) Playboya , ale chodzi mi tylko o muzykę" - wyznała piosenkarka, która nie wyklucza, że mogłaby skorzystać z podobnej oferty w przyszłości. "Zapytajcie mnie jednak za jakiś czas, kiedy będę promować kolejny...

 • Doda spełnia marzenia

  Już w połowie listopada premierę będzie miał nowy singel Dody i zespołu Virgin. Do promocji wybrano piosenkę "Dezyda", pochodzącą z najnowszej płyty grupy, "Ficca". W teledysku do tego utworu wykorzystane zostaną między innymi fragmenty zarejestrowane podczas wakacji Dody i jej męża Radosława Majdana. Poza tym wokalistka w najbliższym czasie chce spełnić dwa marzenia.

 • Doda w amerykańskim "Playboyu"?!

  ..."Playboya". Polonusi dodają, że Dorota (27 l.) raczej nie zarobi na pozowaniu dla pisma. "Płaci się wielkim gwiazdom. Modelki i piosenkarki z Europy występują w takich sesjach za darmo. To dla nich wielka promocja. Tak właśnie myślą Amerykanie" - dodają. W czerwcu szefowie "Playboya" mają złożyć Dodzie ostateczną ofertę. Jak myślicie, zgodzi się rozebrać za darmo?

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

 • To dopiero hit! Pomysłowi wieśniacy wykorzystali plakat z gołą Górniak do zakrycia dziur w stodole!

  Diwa na scenie jest od kilkudziesięciu lat. Edyta nie skupiała się jednak wyłącznie na muzyce.  Był czas, gdy uległa namowom redakcji "Playboya" i zgodziła się wziąć udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.  Okładka ukazała się w 2006 roku i była sprzedażowym hitem. Choć od tego czasu minęło aż dwanaście lat, pamięć o tym ważkim wydarzeniu wciąż jest kultywowana. Tak przynajmniej jest we wsi...

 • Rozenek w "Playboyu"? Małgorzata komentuje!

  Poprzednia żona celebryty Radosława Majdana (45 l.) – Doda – nie raz odkrywała swe wdzięki w magazynach dla panów, co dla niego było trudne do przełknięcia. Za to jego obecna, trzecia żona rozbierać(...) jeszcze młoda, więc może decyzja o rozebraniu się dla "Playboya" jeszcze przyjdzie. Chcielibyście zobaczyć ją nago na okładce? 

Wideo na temat: doda sesja playboy
 • Sesje

  Nagrodzony na festiwalu niezależnego kina Sundance komediodramat w reżyserii Ben Lewina ("Georgia"). Zbliżający się do czterdziestki, dotknięty paraliżem niemal całego ciała mężczyzna postanawia poznać smak seksu, a w obawie o swą sprawność opłaca terapeutkę, której specjalnością jest leczenie zahamowań seksualnych w praktyce. W rolach głównych: John Hawkes ("Martha Marcy May Marlene", "Do szpiku kości"), laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może"), nominowany do Oscara William H....

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Spotkanie w Palermo

  "Spotkanie w Palermo" to najnowszy film Wima Wendersa (Niebo nad Berlinem, Buenavista Social Club), w którym razem z bohaterem, podobnie jak miało to miejsce w Lisbon Story, poznajemy niezwykłe miasto na południu Włoch, w rytm fantastycznej muzyki Nicka Cave'a, Lou Reeda, Toma Waitsa, Portishead i wielu innych. Finn (Campino) współpracuje z największymi domami mody i najpiękniejszymi modelkami. W jego życiu nie brakuje intensywnych wrażeń, luksusu i sławy, powoli jednak zaczyna tęsknić za...