• Informacje na temat:

  doda spadła

Artykuły na temat: doda spadła
 • Doda: W Białymstoku zrobiłam coś, co było zgodne z odruchem mojego serca. Nie jestem wyrachowana!

  Doda (35 l.) zapewnia, że nie żałuje występu w tęczowej pelerynie, mimo że po białostockim koncercie spadła na nią fala obelg. Twierdzi, że działała spontanicznie, nie myśląc o konsekwencjach, zawsze bowiem kieruje się przede wszystkim sercem...

 • Wypadek Dody: Fani jej nie złapali?

  Coraz więcej wiadomo na temat nieszczęśliwego upadku Doroty 'Dody' Rabczewskiej w trakcie w występu w Mszanie (woj. śląskie).

 • Doda sprzedała swój apartament!

  ..."Super Express" informuje, że Doda (31 l.) straciła milion złotych na sprzedaży mieszkania! Dlaczego tak nagle postanowiła się go pozbyć?

 • Doda skacze w tłum! Zobacz

  Do sieci trafił fragment koncertowego DVD wokalistki Dody.

 • Doda pobiła się z Agnieszką Szulim w toalecie!

  Doda (29 l.) kolejny raz pokazała, że nie radzi sobie z frustracją. Na jednej z ostatnich imprez rzuciła się na Agnieszkę Szulim (35 l.).

 • Wideo z wypadku Dody. Wokalistka wciąż w szpitalu

  Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, w jaki sposób doszło do wypadku, po którym Doda straciła przytomność.

 • Spada popularność Dody i Urbańskiej

  Urbańskiej - znacząco spadła. W przekroju całego 2011 roku najchętniej pokazywano wizerunek Kingi Rusin - prezenterka znalazła się aż na 39 okładkach, wyprzedzając o jedną Dorotę Rabczewską. Na 37

 • Doda miała wypadek na koncercie!

  Podczas występu w Mszanie (woj. śląskie) Doda miała wypadek - wokalistka straciła przytomność i spadła ze sceny.

 • "Na Wspólnej": Natalia zostawi głodne dziecko i przepadnie bez słowa!

  Gdy Marek (Grzegorz Gzyl) przyjdzie po Natalię i synka do szpitala, Popławska stwierdzi, że nie mogą jeszcze wrócić do domu, bo mały ma żółtaczkę i spadła mu waga. W rzeczywistości jednak wystraszy(...) mały, najedzony i spokojny, zaśnie. Wzruszony Zimiński podziękuje córce, że zgodziła się mu pomóc i przeprosi za kłopot. Gosia zapewni, że to żaden problem i z uśmiechem doda, że Szymek jest bardzo...

 • Żelazna Dziewica pokonała Dodę!

  Po sześciu tygodniach z pierwszego miejsca na liście sprzedaży płyt w Polsce spadła "Ficca" (na 4.) grupy Virgin. Dodę i jej kolegów zdetronizowali heavymetalowi weterani z Iron Maiden. Ich ostatni album "A Matter Of Life And Death" w drugim tygodniu obecności w zestawieniu awansował z 6. na 1.

Wideo na temat: doda spadła
 • Doda: W Białymstoku zrobiłam coś, co było zgodne z odruchem mojego serca

  Wokalistka nie żałuje występu w tęczowej pelerynie, mimo że po białostockim koncercie spadła na nią fala obelg. Twierdzi, że działała spontanicznie, nie myśląc o konsekwencjach, zawsze bowiem kieruje się przede wszystkim sercem. Gwiazda nie ukrywa, że z powodu potrzeby szczerości i pozostawania w zgodzie z samą sobą wielokrotnie wpadała w kłopoty.

 • Nagranie z wypadku Dody!

  Podczas ostatniego koncertu Doda spadła ze sceny i straciła przytomność. Została odwieziona do szpitala, gdzie przeszła serię badań. Do sieci trafił właśnie filmik, na którym widać, jak do tego doszło!

 • Yes-Meni naprawiają świat

  "Zrobimy to, co powinniśmy byli zrobić już dawno temu" - obiecał przed 300-tysięczną widownią, na antenie BBC Jude Finistera, specjalny wysłannik koncernu Dow Chemical. Mężczyzna ogłosił, że jego firma wypłaci odszkodowania ofiarom największej katastrofy ekologicznej w historii, jaka miała miejsce 20 lat temu w indyjskiej wiosce Bhopal. Nawet prowadzący program dziennikarz przecierał oczy ze zdziwienia. Mało kto liczył na życzliwe gesty ze strony chemicznego giganta. Na chwilę media...