• Informacje na temat:

  doda sukces

Artykuły na temat: doda sukces
 • "Barwy szczęścia": Wielki sukces Zuzi

  Okaże się, dziewczyna nie może jednak wyjechać na zgrupowanie do Algierii bez pisemnej zgody opiekunów. - Trzeba się zdecydować natychmiast, bo lista chętnych jest długa - stwierdzi szefowa agencji. - Zapewnimy jej najlepszą opiekę - doda Feliks. Cieślakowie uznają, że jeśli nie pozwolą Zuzi na wyjazd, dziewczyna nigdy im tego nie wybaczy.

 • Doda: Film "Miasto 44" zrobił na mnie ogromne wrażenie

  Film "Miasto 44" powinni obejrzeć przede wszystkim młodzi ludzie - uważa Doda. Na wokalistce najnowsze dzieło Jana Komasy zrobiło ogromne wrażenie i zmieniło jej sposób patrzenia na świat. Doda przyznaje, że inaczej postrzega teraz powstańców i wszystkich ludzi, którzy brali udział w II wojnie światowej.

 • "Klan": Wielki sukces Maćka!

  ...o pieniądze na rozkręcenie własnej firmy poprosić internautów, okazał się niewypałem. - Obawiam się, że będą musieli znaleźć inny sposób na sfinansowanie tego biznesu - stwierdzi Kurzawska i doda, że(...) swoją preclownię - doda Kwapisz. Czy Leopold będzie miał rację i Maciek rzeczywiście zbierze dwadzieścia tysięcy złotych na otwarcie własnego biznesu?   ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • "Klan": Lubicz zazdrosny o sukces asystenta?

  Choć operacja - którą z powodu nagłego zasłabnięcia Pawła (Tomasz Stockinger) jego nowy asystent przeprowadzi bez pomocy doświadczonego chirurga - zakończy się sukcesem, Lubicz wcale nie będzie chciał pozwolić doktorowi Górzyńskiemu (Maciej Makowski) rozwinąć skrzydeł i operować samodzielnie...

 • Eurowizja 2015: Skrajne opinie po wyborze Moniki Kuszyńskiej

  Wybór Moniki Kuszyńskiej na reprezentantkę Polski na Eurowizji wzbudził sporo emocji. Decyzja znalazła w sieci zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

 • Afera Dubajska. Wstrząsające, co ujawniła Doda!

  Doda Rabczewska-Stępień (34 l.) wraz z mężem przygotowują się do realizacji filmu o polskich celebrytkach i modelkach prostytuujących się w Dubaju. Trudny temat sprowadzi na nich nieszczęście?

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • Sensacyjna decyzja Dody! Tego nikt się nie spodziewał!

  Doda Rabczewska-Stępień (35 l.) nie pozostawia złudzeń i ucina wszelkie spekulacje...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maja Bohosiewicz jako seksowna Sabrina!

  W pierwszym odcinku bieżącej edycji przebrała się za Dodę, tydzień później oglądaliśmy ją w repertuarze niemieckiej grupy Rammstein. W najbliższą sobotę Maja Bohosiewicz zaśpiewa hit Sabriny "Boys".

Dyskusje na temat: doda sukces