• Informacje na temat:

  doda tatuaż

Artykuły na temat: doda tatuaż
 • Doda o małżeństwie Majdana i Rozenek: "Nie oglądam"

  ...się zaczęło, tak błyskawicznie się skończyło. Dwa lata po uroczystości Doda złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Oficjalnie do rozwodu doszło w styczniu 2008 roku. I choć od tych wydarzeń minęło już(...) nadal nosi tatuaże związane z jej byłymi partnerami. "Wszystkie tatuaże dla swoich mężczyzn zostawiłam, wszystkie one cały czas widnieją na moim ciele, bez względu na to, jakimi oni okazali się ludźmi...

 • Doda zrobiła sobie tatuaż po pijanemu

  Na facebookowym profilu Doda pochwaliła się najnowszą dziarą.

 • Maja Sablewska (35 l.) słynie ze swojego zamiłowania do tatuaży!

 • Doda dobrze się zabezpiecza

  Dorota Rabczewska zaczęła przywiązywać wagę do przeznaczenia. Doszła do wniosku, że przed złymi mocami trzeba się dobrze ochronić... tatuażem. Piosenkarka zabezpiecza się też finansowo - podpisała właśnie kontrakt płytowy.

 • Maja Sablewska ma całe ciało w tatuażach?! Trochę ich przybyło!

  Wygląda na to, że Maja Sablewska (35 l.) postanowiła zapełnić całe swoje ciało tatuażami. Podzieliła tym swoich fanów!

 • O Dodzie pisze się najwięcej

  Spośród postaci z rodzimego, muzycznego światka największym zainteresowaniem dziennikarzy cieszy się Doda - tak wynika z badań przedstawionych przez Press Service.

 • Doda usuwa tatuaż

  Tatuaż, który zrobiła sobie Doda (23 l.) trzy lata temu w imię miłości do Radka Majdana (35 l.), przestał istnieć w środę.

 • Ostatnio Dodę, czyli Dorotę Rabczewską, spotykają same nieprzyjemności ze strony publiczności.

 • Tajemnica tatuażu Dody

  CHCĘ PAMIĘTAĆ!" "To musi być znak. Znak, że teraz będzie tylko lepiej... DODA POWRACA. Start game!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Byle tylko nie okazało się, że tatuażysta postanowił zażartować i napis jest nazwą(...)"W związku z moim oczyszczeniem duchowym, postanowiłam zmienić również tatuaż przedstawiający imię mojego niegdyś ukochanego, by nie przypominał mi już więcej o bolesnych przeżyciach" - zwierza się...

 • Doda w kagańcu!

  Solowy debiut Dody, album "Diamond Bitch", w najbliższy piątek (29 sierpnia) ponownie trafi do sklepów. Reedycja posiadać będzie m.in. nową okładkę.

Zdjęcia na temat: doda tatuaż
Wideo na temat: doda tatuaż
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...