• Informacje na temat:

  doda usa koncert

Artykuły na temat: doda usa koncert
 • Nie omieszkam wyjść za mąż w nowym roku - powiedziała niedawno Dorota Rabczewska (31 l.). Czyżby już wiedziała, za kogo? Zdaniem wtajemniczonych, zaledwie miesiąc po rozstaniu ze swoim narzeczonym Emilem Haidarem Doda ma już nowego ukochanego. Jest nim koszykarz, jedyny Polak w amerykańskiej NBA, Marcin Gortat (31 l.).

 • Feel pokonał Dodę!

  Choć jego koledzy z grupy Feel polecieli już do USA na koncerty, Piotr Kupicha został w Warszawie. Dzięki temu mógł osobiście odebrać Telekamerę "Tele Tygodnia" 2009 w kategorii "muzyka".

 • Doda przerywa milczenie po tragediach, jakie ją spotkały! Mąż zakazał jej siedzieć w domu!

  ...pozwolił jej dłużej się załamywać. Wspierając ją, wyciągnął ją z domu na spotkanie z nie byle kim. Doda i Emil pojawili się w rezydencji ambasadora USA Paul’a W. Jones’a i jego żony z okazji Dnia(...) przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas" - napisała tego dnia na swoim profilu Doda. Początkowo...

 • Po Dodzie czas na świat?

  Nowy zespół Tomka Luberta (niegdyś Virgin) i Wojtka Łuszczykiewicza (wcześniej Superpuder) intensywnie pracuje nad debiutancką płytą. Być może album będzie nagrany w języku angielskim, w celu prezentacji grupy w USA.

 • Polskie gwiazdy na koncertach. Gdzie jeszcze wystąpią nasi ulubieńcy?

  Polskie gwiazdy muzyki przez całe wakacje intensywnie koncertowały po kraju, dostarczając nam nie lada wrażeń. Wrzesień i kolejne miesiące zapowiadają się równie ciekawie. Zobaczcie w naszej galerii, gdzie warto się wybrać, by na żywo zobaczyć swoich idoli.

 • Doda na saksy do USA

  Dorocie "Dodzie" Rabczewskiej (22 lata) ciągle mało. Chce zarobić jeszcze więcej kasy. W jaki sposób? To proste: poleciała na saksy do Stanów. Radosław Majdan (34 lata) będzie słomianym wdowcem - pisze "Super Express".

 • Szczegóły "amerykańskiej kariery" Dody

  Doda (25 l.) spędziła święta wielkanocne w Stanach Zjednoczonych, gdzie prowadzi rozmowy dotyczące wprowadzenia jej osoby do amerykańskiego show-biznesu. Dwutygodnik "Show" dowiedział się, jakie działania naprawdę podjęła Rabczewska w USA i co chce osiągnąć. Jak pisaliśmy, nowa płyta Dody powstaje z myślą o zachodnim rynku - dlatego większość utworów zaśpiewa po angielsku. Pierwsze koncerty...

 • Doda zostanie w Ameryce?

  W połowie kwietnia popularna piosenkarka wyrusza do Stanów Zjednoczonych. Czy już na zawsze?

 • Doda już nie cieszy Polaków

  Na dobrą sprawę nie wiadomo jednak co z tą nową płytą, bowiem artystka miesza się w zeznaniach na ten temat. Raz twierdzi, że płytę nagra w USA i będzie szukać inspiracji w Los Angeles, innym razem(...), tymczasem realia są zupełnie inne. Koncerty Dody cieszą się mizernym zainteresowaniem, trudno jest zebrać publiczność na koncert w większym mieście, a i na występy w mniejszych miejscowościach, mimo...

 • "Doda bardzo się stresuje"

  Maja Sablewska, menedżer Dody, opowiada o amerykańskich planach gwiazdy.