• Informacje na temat:

  doda uszy

Artykuły na temat: doda uszy
 • Doda o Emilu Haidarze: "Ja i moja rodzina zaczynamy się go bać"

  Jak czytamy w „Twoim Imperium”, Doda (33 l.) uważa, że jej były ukochany, Emil Haidar, jest mściwy i zdolny do wszystkiego.

 • Doda idzie na "prawko"!

  Kierowcy - miejcie oczy i uszy szeroko otwarte! Dorota "Doda" Robaczewska bierze się za kurs nauki jazdy! Będzie się działo...

 • Doda wbiła szpilę Agnieszce Szulim! Szyderczo komentuje jej zaręczyny ze Starakiem

  Nie jest tajemnicą, że Doda (31 l.) i Agnieszka Szulim (37 l.), delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Nic więc dziwnego, że wokalistka wcale nie miała zamiaru gratulować dziennikarce niedawnych zaręczyn. Wręcz przeciwnie, bardzo złośliwie je skomentowała!

 • Afery w windzie ciąg dalszy. Tym razem Doda zamieściła na blogu swoją wersję wydarzeń i złożyła w sądzie karnym pozew przeciwko Mieszkowi i Ziemowitowi z Grupy Operacyjnej, przy okazji nazywając hiphopowców "dziewczynkami" i "c**kami".

 • Doda: Brałam udział w konkursie na najdłuższe bekanie

  Idiotyczne wywiady z gwiazdami w kolorowych magazynach to już chleb powszedni. Doda wiedzie prym. Ostatnio pochwaliła się, że...

 • Pójdą w ślady Dody i Edyty Górniak?

  Na oficjalnej stronie programu "X Factor" możemy przeczytać, że Maja Sablewska jako menedżerka zamierza "wspierać młodych, uzdolnionych muzycznie ludzi". Była opiekunka m.in. Dody i Edyty Górniak otrzymała pod swoje skrzydła pięć zespołów, które będzie trenowała przed finałową rozgrywką w konkursie talentów.

 • Chłopak Dody ma kłopoty

  Adam Darski a.k.a. Nergal , lider zespołu Behemoth , ciągle ma problemy w związku z obrazą uczuć religijnych, jakiej według niektórych dopuszcza się podczas występów na scenie. Jak ustosunkowuje się do tego wychowana w tradycyjnych katolickich wartościach Doda ?

 • Magda Mołek podpadła fanom Dody

  Zachowanie Magdy Mołek w czasie wywiadu z Dodą zirytowało piosenkarkę i jej fanów. "Żenujące", "brak szacunku" - komentują sympatycy wokalistki.

 • Doda pobiera lekcje u Miko?

  Jak wiadomo, Rabczewska planuje podbić Stany Zjednoczone. Podczas swojego ostatniego pobytu za Oceanem artystka spotkała się z Izą Miko. Czyżby prosiła o wskazówki, jak zaistnieć w amerykańskim show-biznesie?

 • "Świetna pamiątka"

  SEBA to autorski projekt Sebastiana Piekarka, gitarzysty dotychczas znanego z współpracy z m.in. IRĄ, Braćmi, Kasią Kowalską i Wojtkiem Pilichowskim. W swoim zespole lider objął również funkcję wokalisty. Towarzyszą mu dobrze znani na poprockowej scenie muzycy: Maciek Gładysz (gitara, m.in. Urszula, Edyta Bartosiewicz, IRA, Bracia, Human), Tomek Gołąb (bas, Big Cyc, Czarno-Czarni, Magda Femme, Bracia) i Krzysiek Patocki (perkusja, Ryszard Rynkowski, Urszula, Maryla Rodowicz, Human i Bracia)....