• Informacje na temat:

  doda w berlinie

Artykuły na temat: doda w berlinie
 • Córka milionerki krytykuje Dodę i Kukulską! Za co?

  Grono samozwańczych krytyków mody ciągle się powiększa. Do tego "elitarnego" grona postanowiła ostatnio dołączyć niejaka Nicole Soszyńska. Dziewczyna jest córką Doroty Soszyńskiej, właścicielki znanej firmy kosmetycznej i jednej z najbogatszych Polek. Jej córka studiowała architekturę w Paryżu i projektowanie mody w Berlinie. Od niedawna prowadzi w Warszawie butik z luksusową odzieżą od...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Nergal zerwał z Dodą przez telefon

  ..."Żyjemy teraz na odległość, trudno powiedzieć, co będzie" - tak Doda mówiła niedawno o relacji z Adamem. Według informacji, do jakich dotarło "Życie na gorąco", skandalistka w wywiadzie nie(...). Pierwsze plotki o rozstaniu pary pojawiły się tuż przed chorobą Darskiego. Wówczas wydawały się one mało prawdopodobne (Doda zamieszczała na Facebooku wspólne zdjęcia z wakacji na Krecie). Sam...

 • Doda przegrała z Turkami

  Doda nie zdobyła nagrody MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy. W Berlinie zakończyła się gala Europe Music Awards 2009. Najwięcej, bo trzy statuetki, otrzymała Beyonce.

 • "Klan": Śmierć i walka o dziecko u Lubiczów

  Podczas uroczystej kolacji na Sadybie Beata (Magdalena Wójcik) oficjalnie poinformuje rodziców, że swoje plany życiowe wiąże z Rafalskim (Jacek Borkowski). Doda przy okazji, że chciałaby, aby Małgosia (Zuzia Nathusius) zamieszkała z nimi. Czy uda się jej odebrać córkę mężowi (Tomasz Bednarek)?

 • Doda przyniesie chwałę?

  W czwartek, 5 listopada, w Berlinie odbędzie się uroczysta gala MTV Europe Music Awards 2009. Na statuetkę w kategorii "Najlepszy Europejski Wykonawca" szansę ma Doda.

 • "Barwy szczęścia": Stefan ma ciemnoskórą córkę Carinę!

  ...ojcem Cariny. Pamiątka z Berlina - Mama poznała mojego ojca na igrzyskach dla strażaków w Berlinie - stwierdzi kelnerka, gdy Radek przekaże jej, czego dowiedział się od Stefana. Tymczasem(...), nikt się nie dowie - doda. W tym miejscu na usta ciśnie się pytanie, jak Waleria (Ewa Ziętek) zareaguje na wieść, że mężczyzna jej życia wcale nie jest taki kryształowy, jak sądziła?

 • Doda: Bombowa wiadomość!

  MTV ogłosiło piątkę finalistów w kategorii "Najlepszy Wykonawca Europy". Wśród nich znalazła się polska gwiazda pop, Dorota "Doda" Rabczewska, która 5 listopada po raz pierwszy w karierze ma szansę zdobyć prestiżową statuetkę.

 • ...sklepie w Berlinie Zachodnim" - wspomina Rodowicz w "Fakcie". Maryla nie mogła znieść widoku Sipńskiej, która zaczęła nosić podobne spódnice, haftowane bluzki i kapelusze w stylu country. Konflikt coraz(...) sytuacji już między nimi nie dochodzi. Spodziewaliście się, że z Rodowicz taki agresor? Dr Pomponik stwierdza, że Doda z "Jusią" muszą się w tego typu konfliktach jeszcze nieco podszkolić!

 • Ania, Doda czy Ewa?

  Afromental, Ania Dąbrowska, Doda, Ewa Farna i Jamal powalczą o tytuł "Najlepszego Polskiego Wykonawcy" podczas rozdania nagród MTV Europe Music Awards.

Wideo na temat: doda w berlinie
 • Kobieta w Berlinie

  Polsko-niemiecka produkcja ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Preisnera. Poruszający film, o którym trudno zapomnieć. Koniec II-giej Wojny Światowej, kwiecień 1945 roku. Armia Czerwona wkracza do upadającego Berlina. To początek historii kobiet, które, zdane na łaskę radzieckich żołnierzy, musiały wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Nie mając szans na obronę, próbowały znaleźć protektora, któremu mogłyby zaufać. Poruszający temat, o którym zarówno w kontekście II Wojny...

 • Berlin Calling

  Tragikomedia o berlińskiej scenie techno. Gwiazda muzyki elektronicznej DJ Ickarus wraca po wyczerpującej międzynarodowej trasie do Berlina, gdzie próbuje ukończyć nowy album. Wspiera go jego agentka, a zarazem dziewczyna - biseksualna Mathilde. Jednak wszystkie plany Ickarusa rujnuje jego słabość do narkotyków. Po zażyciu wybitnie toksycznej pigułki znany DJ trafia do domu wariatów. Czy muzyka pomoże mu wyjść na prostą? Berlin wzywa! W roli Ickarusa ikona berlińskiego techno - Paul...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.