• Informacje na temat:

  doda w markach koncert

Artykuły na temat: doda w markach koncert
 • Doda śpiewa dla chorych dzieci

  Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się chorymi dziećmi, organizuje dziś, 11 lipca, w Markach koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Gwiazdą koncertu będzie Doda .

 • Eurowizja 2015: Skrajne opinie po wyborze Moniki Kuszyńskiej

  Wybór Moniki Kuszyńskiej na reprezentantkę Polski na Eurowizji wzbudził sporo emocji. Decyzja znalazła w sieci zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

 • "M jak miłość": Mostowiak szaleje z zazdrości o Ewę!

  .... Na nic się zdadzą wyjaśnienia, że nie przyszli na koncert razem, ale spotkali się tu przypadkowo... Marek nie będzie w stanie ukryć wściekłości. Dopiero wieczorem uświadomi sobie, że może stracić Ewę, jeśli nie zapanuje nad emocjami i nie poskromi swej zazdrości. - Przepraszam, chyba faktycznie trochę przesadziłem - powie żonie i doda, że czuje, iż przez Krzyśka wszystko zaczyna się psuć...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "Barwy szczęścia": Ula zerwie z Ernestem i uwiedzie Huberta?

  Klara (Olga Jankowska) pozwoli mężowi pojechać z Ulą (Anna Karwan) w trasę koncertową, ale szybko tego pożałuje. Dowie się, że piosenkarka tuż przed wyjazdem zerwała z Ernestem (Krystian Kukułka) i zagięła parol na Huberta (Marek Molak)!

 • Doda zaśpiewała dla chorych dzieci

  Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się chorymi dziećmi, zorganizowała we wtorek (12 lipca) w Markach koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Gwiazdą koncertu była Doda.

 • „Wstyd mi za was”!

  ...zapewni go, że w czasie wakacji podejmie pracę i odda mu pieniądze. Zimiński doda, że do tego czasu nie ma co liczyć na większe kieszonkowe. Będzie dostawała pieniądze tylko na podstawowe potrzeby związane z nauką. Ola obruszy się. - Każdy student potrzebuje nieco gotówki, żeby pójść do knajpy czy na koncert - oświadczy. Danuta ostro utnie dyskusję. Przypomni córce, że w ciągu jednego weekendu...

 • Gitarzysta Dody debiutuje

  W sklepach jest już płyta "Human" grupy SEBA, na czele której stoi śpiewający gitarzysta Sebastian Piekarek (m.in. IRA, Bracia), ostatnio znany z współpracy z Dodą.

 • "Barwy szczęścia": Pary... nie do pary

  ...chłopaka. Także Władek (Przemysław Stippa) zauważy, że w życiu jego syna pojawił się ktoś nowy. - Rzuciłeś Oliwkę? - wprost zapyta, gdy dowie się, że Kajtek wybiera się na koncert z Angelą. Oliwka da ukochanemu do zrozumienia, że nie podoba się jej jego zażyłość  z córką Sebastiana (Marek Krupski). W dodatku, gdy w końcu pozna rywalkę, okaże się, że Kajtek nawet słowem nie wspomniał o niej Angeli...

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".