• Informacje na temat:

  doda w marynarce

Artykuły na temat: doda w marynarce
 • "Barwy szczęścia": Gawron stoczy się na dno...

  ...nagranie! - krzyknie gwiazdor i doda, że nie zamierza zawracać sobie głowy jakimiś prawnikami z Ameryki. Okaże się, że Gawron jest... na głodzie narkotykowym i nie jest w stanie zapanować nad...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • "Klan": Kasia wyprowadzi się z domu. Otworzy własny biznes w Gdyni!

  ...karierę zawodową - powie jej Kasia i doda, że nie zrezygnowała ze studiów, ale przeniosła papiery  na jedną z trójmiejskich uczelni. - Będę na takim samym kierunku jak tutaj bym była. Tylko zrobię go... wieczorowo - doda. Czy Grażynka pozwoli córce na wyprowadzkę na drugi koniec Polski?

 • Co łączy Dodę i Kukulską?

  Wymienione gwiazdy show biznesu łączy Marco Cammi (28 l.), włoski projektant mody mieszkający we Włocławku. Polskie gwiazdy mówią o nim: ma genialne pomysły, gust i dobry smak.

 • Niewykuczone, że relacja Alicji Bachledy-Curuś (33 l.) i Marcina Gortata (33 l.) w najbliższym czasie przerodzi się w coś poważniejszego! Z takiego obrotu spraw chyba najbardziej cieszyłby się synek aktorki, który uwielbia koszykarza!

 • Michał Wiśniewski ubiera Dodę i Ivana

  "Xavier i Fabienne to imiona, które zna cała Polska. Nic dziwnego, noszą je przecież dzieci Michała Wiśniewskiego i jego byłej żony Marty. Ale XavierFabienne to również marka firmowa" - czytamy w "Życiu na gorąco" o firmie odzieżowej lidera Ich Troje, u którego ubierają się między innymi gwiazdy polskiego show-biznesu.

 • "M jak miłość": Marcin musi znaleźć sobie żonę!

  ...z tego, ni z owego. - Jestem pewna, że nadal o niej myślisz - doda. Marcin kategorycznie zaprzeczy i, chcąc jak najszybciej zmienić temat, zażartuje, że nie ma pojęcia, kim jest Iza (Adriana Kalska...

 • Orkiestra po raz osiemnasty

  Dziś (10 stycznia) odbywa się XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi Orkiestra z czerwonymi serduszkami gra dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

 • "Na Wspólnej": Bracia biją się o kobietę

  ...w domu o swoim zawodzie miłosnym, dotyczyło ich związku. Kobieta potwierdzi, że po ich rozstaniu przez lata nie mogła dojść do siebie. Skruszony Roman przeprosi, że tak się z nią obszedł. Doda, że...

 • Marillion dziękuje Polakom

  Na zakończenie polskiej części trasy promującej płytę "Somewhere Else" grupa Marillion w środę, 23 maja, zagrała w Krakowie aż dwa koncerty - akustyczny na Rynku Głównym i później już tradycyjny - dodajmy, znakomity - w klubie "Studio".