• Informacje na temat:

  doda w młodości

Artykuły na temat: doda w młodości
 • "Na sygnale": Piotr zostanie oskarżony o zabójstwo?

  Była dziewczyna Piotra (Dariusz Wieteska) zostanie bestialsko zamordowana w swoim domu, a jej zdjęcia z młodości ktoś nagle zacznie publikować w mediach społecznościowych, za każdym razem oznaczając na nich... Strzeleckiego.

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • "Klan": Chojnicki ma nieślubną córkę, o istnieniu której nic nie wiedział!

  Jerzy (Andrzej Grabarczyk) dostanie tajemniczy list ze zdjęciem kobiety, którą znał w młodości i z którą miał romans. Okaże się, że dawna kochanka Chojnickiego, 9 miesięcy po ich rozstaniu, urodziła dziewczynkę... Czy to możliwe, by Jurek miał córkę, z istnienia której przez wiele lat nie zdawał sobie sprawy?

 • Największe zaskoczenia roku

  Co w natłoku wylewających się zewsząd kolorowych i nic nieznaczących informacji spowodowało, że zatrzymaliśmy się na chwilę i pozwolili sobie na zdumienie? Przedstawiamy listę najbardziej zaskakujących wydarzeń 2009 roku w muzyce.

 • "M jak miłość": Magda i Andrzej ustalą datę swego ślubu!

  ...z Magdą. - Przyjaciel z młodości... Nie, żebym krakał, ale to się zawsze źle kończy - stwierdzi. Andrzej postanowi szczerze porozmawiać z narzeczoną. - Trzeba coś w końcu ustalić w sprawie ślubu(...). - Gdybym cię stracił, to tak, jakbym nagle musiał przestać oddychać - doda.

 • Najlepsze cytaty 2008

  Sprawdź najciekawsze, najśmieszniejsze, najcelniejsze i najbardziej bezsensowne wypowiedzi muzyków z tego roku specjalnie dla INTERIA.PL!

 • "Na dobre i na złe": Molenda szuka pracy! Zostanie... sprzedawcą leków?

  ...odnajdzie się u nas. Trzeba mieć ten dryg handlowca, umieć sprzedać zestaw witamin jakby to był eliksir młodości! - powie Kownacki. - Wiem, co pan czuje. To nie to samo co ratowanie życia. Ale zapewniam, że z wynagrodzenia będzie pan zadowolony - doda i zapisze na karteczce sumę, jaką może zaproponować Marcinowi. Gdy Molenda zobaczy, że miesięcznie ma szansę zarobić jako sprzedawca leków...

 • ​"M jak miłość": Co knuje Starski?

  .... - Mój ojciec w młodości często chodził tam na ryby, czasem zabierał ze sobą mnie i siostrę - powie Rogowska, a Starski - widząc, że wzruszyła się, wspominając dawne czasy - zacznie jej opowiadać(...) się o tych terenach dowiedzieć jak najwięcej - doda Kamil, a gdy jego towarzyszka zapyta, dlaczego kupił luksusową posiadłość właśnie tutaj, stwierdzi, że zdecydowały o tym względy sentymentalne...

 • "Na Wspólnej": Bracia biją się o kobietę

  ...jest stary i głupi. Przeglądając swoje pamiątki, z rozrzewnieniem przyjrzy się fotografii Alicji z lat jej młodości. Jakiś czas później uda się do niej pod pretekstem przekazania wiadomości, że(...) w domu o swoim zawodzie miłosnym, dotyczyło ich związku. Kobieta potwierdzi, że po ich rozstaniu przez lata nie mogła dojść do siebie. Skruszony Roman przeprosi, że tak się z nią obszedł. Doda, że...

 • ...z Radomia. W młodości mieszkał m.in. w Mińsku Mazowieckim. Małgorzata Foremniak urodziła się w Radomiu, a wychowała w Jedlińsku (woj. mazowieckie). Katarzyna Glinka wychowała się(...) pochodzi z Ziębic w woj. dolnośląskim. Kilka lat temu została honorową obywatelką gminy. Doda często podkreśla, że jej rodzinnym miastem jest Ciechanów, do którego lubi wracać. Agnieszka...

Wideo na temat: doda w młodości
 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".

 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.