• Informacje na temat:

  doda w opolu

Artykuły na temat: doda w opolu
 • Maryla Rodowicz i Doda na festiwalu w Opolu. Bilety nie sprzedają się?

  ...15 września startuje festiwal w Opolu. Według informacji jednego z dzienników, TVP ma ogromny problem ze sprzedażą biletów na wydarzenie. Publiczność, która miała zapełnić opolski amfiteatr, w tym czasie udaje się na... pielgrzymkę do Częstochowy.

 • Festiwal w Opolu 2014: Piersi odcisnęły dłonie

  Członkowie zespołu Piersi z Adamem Asanovem, który od ubiegłego roku jest wokalistą grupy i wylansował z nią przebój "Bałkanica", odcisnęli w sobotę (7 czerwca) dłonie w gipsowych formach. Odciski zawisną w Alei Gwiazd w Opolu - obok ponad dwudziestu innych.

 • Steczkowska i Doda na jednym zdjęciu w Opolu! Powstało w zabawnych okolicznościach!

  ...roku obie panie dostały propozycję wystąpienia w Opolu i żadna z nich nie zamierzała z tego rezygnować.  Okazuje się jednak, że panie wcale nie zakopały wojennego topora. Młody bloger i redaktor(...) do fotki pozowały Majka Jeżowska, Ania Dąbrowska, Edyta Bartosiewicz i Doda właśnie, a Justyna znalazła się tam zupełnie przypadkowo, chcąc tylko wymienić kilka zdań z panią Jeżowską...

 • Doda zniknie w Opolu

  Znamy już pierwsze szczegóły występu Dody podczas festiwalu Opole 2010.

 • Doda pokazała filmik z przygotowań do trasy koncertowej i występu na festiwalu w Opolu, na który powraca po długiej przerwie. "Teraz oglądacie na własną odpowiedzialność - na szczęście nikt nie mówił że jestem tancerką" - napisała w sieci.

 • Doda nie potrafiła odmówić

  Pomimo poważnych kłopotów zdrowotnych narzeczonego, Doda postanowiła wystąpić na festiwalu w Opolu. "Nie będę potrafiła odmówić" - przyznała gwiazda na oficjalnej stronie internetowej.

 • Organizatorzy 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu ogłosili plebiscyt "Złote Opole", w którym wyłoniony zostanie "hit hitów" wszystkich dotychczasowych festiwali. Sęk w tym, że wśród pięćdziesięciu trzech propozycji są utwory, które hitami nigdy nie były, do tego nigdy (!) nie zabrzmiały na scenie opolskiego amfiteatru. Czyżby realizacja interesów wytwórni płytowych?

 • Doda szasta kasą

  Na swój występ na festiwalu w Opolu Doda przyszykowała kilka niespodzianek...

 • ..., zamiast Zbigniewa Wodeckiego - Michał Szpak, zamiast Wojciecha Młynarskiego - Piasek, i zamiast Kayah - Doda. Co ciekawe, spora część z 53. propozycji, na które można było głosować, przebojami nie była i nigdy nie zabrzmiała w Opolu - pisaliśmy o tym TUTAJ . Choć piosenka Kozidrak "Ta sama chwila" nie znalazła się wśród 21. wybranych przez internautów przebojów, organizatorzy planowali zaprosić...

 • Doda: Do zobaczenia w sądzie!

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, postanowiła pozwać tabloid "Fakt". Piosenkarkę zbulwersował artykuł dotyczący występu jej zespołu podczas festiwalu w Opolu. "Do zobaczenia w sądzie" - czytamy na oficjalnej stronie Virgin.

Zdjęcia na temat: doda w opolu
Wideo na temat: doda w opolu