• Informacje na temat:

  doda w polsat

Artykuły na temat: doda w polsat
Wideo na temat: doda w polsat
 • Doda: Wolę wyjść z gołym tyłkiem niż się rozpłakać

  "Między słowami" to nowy talk show Hanny Lis. Dziennikarka w domowym zaciszu "prześwietli" każdego swojego gościa. W programie z pewnością nie zabraknie elektryzujących osobowości. W premierowym odcinku, który zobaczymy w najbliższą niedzielę na antenie Polsat Cafe, pojawi się Doda. Co zdradzi?

 • Doda: Jestem marką. Dałam ludziom to, czego chcieli

  konsekwentnie go używa i wymaga tego samego od współpracowników. Udział w popularnym reality show „Bar”, emitowanym na antenie telewizji Polsat, również był przemyślaną decyzją. – Wiedziałam dokładnie(...) wejdą w pamięć, w serca wszystkich ludzi – mówi Doda.

Dyskusje na temat: doda w polsat
 • Re: "Klan": Dorota Naruszewicz z przytupem wraca do show-biznesu

  To nie Polsat ją wylansował ale TVP, bo tam pokazują "Klan". Chciałabyś być takim ładnym trupem, niestety, zawiść i zazdrość nie doda ci urody.

 • Re: Czytelnicy nadesłali: Prysł czar trzech par

  Czy Polsat zepsuł swój najlepszy serial? Jak można zepsuć coś czego za chwile nie będzie. Chyba się w tyłku Polsatowi przewróciło od zachłanności do kasy! Koniec to powinno być tej stacji która co roku emituje ten sam film a co może tak nie jest?To obejrzyjcie sobie np. w Święta Bożego Narodzenia- Kevina Sam w domu i wł. PoLsAt 5 lat póżniej z pewnością obejrzycie to samo ha ha..porażka Proszę