• Informacje na temat:

  doda w sanatorium

Artykuły na temat: doda w sanatorium
 • "Barwy szczęścia": Miłosne manewry w... sanatorium

  Wkrótce po przyjeździe do sanatorium „Pod Złotym Liściem” Ludwik (Marek Lewandowski) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) poznają dwie eleganckie starsze panie. Jedna z nich – Irenka (Krystyna Tkacz) – postanowi za wszelką cenę... uwieść Sadowskiego.

 • Doda: Emeryci są w porządku

  Doda właśnie wróciła z sanatorium i już koncertuje. W jednym z wywiadów zdradza, gdzie spędzi święta Bożego Narodzenia i kiedy rozpocznie prace nad nową płytą.

 • "Klan": Jerzy zostanie... ubezwłasnowolniony?

  ...snu, trzy spacery, pięć posiłków - doda Beata. Jerzy westchnie głośno i zapyta żonę, za jakie grzechy musi tak bardzo cierpieć we własnym domu. - O czym one mówią? - wyszepcze, zerkając na(...) dopiero po powrocie z sanatorium. Kilka godzin później Chojnickiego odwiedzi Krzysztof (Krzysztof Tyniec). - Moje dziewczyny ułożyły mi grafik... Co do godziny! Wszystko według zegarka. Spanie...

 • "Klan": Chojnicki będzie miał trzeci zawał! Znów trafi do szpitala...

  ..., nie musi nikomu niczego udowadniać, nie musi walczyć o byt. Teraz ma czas, żeby korzystać z tego, co osiągnął i cieszyć się każdym dniem, a nie martwić, że coś ma jeszcze do załatwienia - doda. Tymczasem w szpitalu zjawi się Dominika (Anna Janik). - Napędziłeś nam stracha, tato - powie Jerzemu, a ten zażartuje, że jeszcze nie wybiera się na tamten świat. - Znalazłam dobre sanatorium, dużo...

 • Co Doda robiła w sanatorium?

  Doda wróciła z sanatorium, gdzie odpoczęła i zawarła znajomości z emerytami i rencistami. "Było bardzo sympatycznie" - podkreśla gwiazda.

 • Doda zasłabła na koncercie

  Podczas koncertu w Grudziądzu, który odbył się w piątek, 19 listopada, Doda zasłabła i musiała zejść ze sceny.