• Informacje na temat:

  doda w szczecinie

Artykuły na temat: doda w szczecinie
 • Doda upokorzyła Rozenek! Trafiła na "czarną listę" i nie dostanie zaproszenia na ślub Majdana!

  Małgorzata Rozenek (37.) i Radosław Majdan (43 l.) zaręczyli się już jakiś czas temu, ale w dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy dokładnie staną na ślubnym kobiercu. Znane są jednak rzekome plany dotyczące tej ceremonii.

 • Bracia z platynową edycją (nowa piosenka "Niepisane")

  3 marca do sprzedaży trafi platynowa edycja płyty "Zmienić zdarzeń bieg" grupy Bracia. Poniżej możecie posłuchać promującej ją nowej piosenki "Niepisane".

 • Doda całuje się z tancerzem

  Podczas 20. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Doda zagrała koncert w Szczecinie.

 • Doda w Warszawie, mąż w Szczecinie

  "Radek Majdan nie imponuje już Dodzie" - mówią jej znajomi. "Czy to dlatego, że z charyzmatycznego piłkarza zmienia się w statecznego polityka?" - dopytuje się "Życie na gorąco".

 • Doda jest oziębła seksualnie?

  ...seksualnej. "Gdy mężczyzna mówi o seksie i przedstawia się jako macho, to leczy w ten sposób kompleksy. Jeśli zaś kobieta zachowuje się w sposób wyzywający, tak jak czyni to Doda, może to świadczyć(...) społeczeństwa, w którym obowiązują konserwatywne normy seksualności. My możemy dużo gadać o seksie, ale jak przychodzi co do czego, to się wycofujemy" - dodaje ekspert. Problemy z oziębłością mają najczęściej...

 • Doda zerwała z Radkiem?

  Doda zrobiła sobie szczególny prezent urodzinowy, zrywając z Radkiem Majdanem - czytamy w kolorowej gazecie "Fakt".

 • Szybki rozwód Dody

  Wygląda na to, że Doda (23 l.), czyli Dorota Rabczewska oraz Radosław Majdan (35 l.) bardzo szybko dostaną rozwód. Dlaczego? Bo - choć Dorota publicznie oznajmiła, ze składa papiery rozwodowe do sądu z powody zdrady "Radzia" - tak naprawdę wniosła o rozwód bez orzekania o winie.

 • Doda pożegnała Radka

  Najbardziej zagadkowa para mijającego roku, czyli gwiazda pop Doda Rabczewska (23 l.) i popularny piłkarz Radosław Majdan (35 l.), znowu zaczynają swoje gierki.

 • Doda będzie reklamować lody!

  ..."Z przyjemnością informujemy, że DODA wystąpi w kampanii reklamowej lodów KORAL na rok 2008" - czytamy. "Wczoraj i dzisiaj [4 i 5 grudnia - red] powstają zdjęcia do dwóch filmów reklamowych. Efekty będziecie mogli zobaczyć już w marcu." "Dodatkowo firma KORAL szykuje nie lada gratkę dla fanów artystki, ale na razie cała kampania owiana jest wielką tajemnicą. Czujni paparazzi dzisiaj nawet na...

 • Doda i disco polo

  W niedzielę, 19 sierpnia, przy jednym z centrów handlowych w Krakowie zaśpiewała Doda. Przed wokalistką zaprezentowała się discopolowa formacja Boys.

Wideo na temat: doda w szczecinie
 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...