• Informacje na temat:

  doda w szpitalu u nergala

Artykuły na temat: doda w szpitalu u nergala
 • Doda o chorobie Nergala: Bierzemy byka za rogi

  ...poważnego. Z początku pojawiliśmy się w szpitalu chorób tropikalnych, bo myśleliśmy, że złapał jakiegoś wirusa. Był osłabiony, obolały, nie mógł oddychać, to było straszne. W ciągu trzech dni zdiagnozowano(...) i zmierzymy się z tym". Darski znajduje się pod opieką lekarzy w Gdańsku, muzyk może też liczyć na oryginalną terapię, jaką funduje mu Doda. "Ja jestem panią mojego organizmu i moja psychika wpływa na jego...

 • Doda o chorobie Nergala

  Minęły dwa miesiące odkąd u Adama Darskiego, prywatnie partnera życiowego Dody zdiagnozowano białaczkę. Wokalistka wiernie wspiera Nergala oraz angażuje się w kampanie społeczne na rzecz osób dotkniętych chorobą.

 • Jest dawca dla Nergala!

  Po trzech miesiącach poszukiwań znalazła się osoba, która zostanie dawcą szpiku kostnego dla Adama Darskiego . "Moje starania zakończyły się sukcesem" - donosi triumfalnie Doda .

 • Doda cały czas przy Nergalu

  Doda opiekuje się przebywającym w szpitalu narzeczonym Nergalem. Jak zdradza osoba z otoczenia gwiazdy, piosenkarka "przychodzi do szpitala rano, a wychodzi późno w nocy".

 • Przełom w leczeniu Nergala?

  Po dwóch miesiącach pobytu w szpitalu Adam Darski w końcu wrócił do domu. We wtorkowe popołudnie po muzyka przejechali jego rodzice i brat.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Spaliła rzeczy Nergala na balkonie!

  Wydawało się, że związek Dody i Nergala zakończy się happy endem. Niestety, ich ostatnie spotkanie w Warszawie, które miało zakończyć się pojednaniem, zmieniło się w dramat!

 • Nergal: Jeśli Bóg mnie karze...

  Adam "Nergal" Darski po raz pierwszy od wielu tygodni zdecydował się na udzielenie wywiadu. Chory na białaczkę artysta opowiada o swoim pobycie w szpitalu, o miłości do Dody, o śmierci i swoim stosunku (niezmiennie krytycznym) do chrześcijaństwa.

 • Doda miała zapaść!

  Ostatnie święta Bożego Narodzenia były koszmarem dla Rabczewskiej nie tylko dlatego, że jej ukochany leżał w szpitalu.

 • Doda: Przeraźliwie smutne święta

  Rabczewska podzieliła się z fanami swoimi odczuciami po świętach Bożego Narodzenia, które spędziła z chorym Nergalem w gdańskim szpitalu.

Wideo na temat: doda w szpitalu u nergala
 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...