• Informacje na temat:

  doda zdjęcia płyta

Artykuły na temat: doda zdjęcia płyta
 • Nowa płyta Dody to klapa? Już wypadła z notowania!

  Od kilku miesięcy Rabczewska zapowiada swój wielki powrót wraz zespołem, z którym debiutowała szesnaście lat temu. Płyta "Choni" dwa tygodnie temu trafiła do sklepów, a Doda zabrała się za(...) tortu na imprezie jednego z tabloidów.  Zdjęcia zadowolonego prezydenta i skąpo odzianej Rabczewskiej oraz jej pośladków wywołały burzę! Okazuje się jednak, że niespecjalnie przełożyło się to na...

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Doda jednak nie wytrzymała i na dobre rozstała się z Haidarem?

  Doda (31 l.) rozstała się z Emilem Haidarem (34 l.)? Tak mają twierdzić znajomi wokalistki. Jeden z tabloidów donosi, że po raz kolejny wyprowadziła się od ukochanego. Podobno tym razem na dobre.

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

 • Doda wściekła na tabloid!

  Doda (29 l.) nerwowo zareagowała na artykuł w jednej z gazet, w którym podobno zmanipulowano jej wypowiedź...

 • Doda: Zobacz nowe zdjęcia!

  Dorota "Doda" Rabczewska i zespół Virgin zajęci są obecnie promocją najnowszej płyty "Ficca". Grupa nie tylko koncertuje - we wtorek, 22 listopada o godzinie 12., na stronach INTERIA.PL odbędzie się czat z kontrowersyjną wokalistką. A już teraz w naszym portalu możecie obejrzeć galerię najnowszych zdjęć Dody!

 • Brat obraził się na Dodę: To dla mnie zamknięty temat!

  Rafał Rabczewski jeszcze do niedawna był menadżerem swojej przyrodniej siostry. Dziś twierdzi, że Doda (30 l.) to dla niego zamknięty rozdział - zawodowo i rodzinnie. Co wydarzyło się pomiędzy rodzeństwem?

 • Doda: Płyta z niespodziankami

  "Ficca" to tytuł trzeciego albumu zespołu Virgin, którego wokalistką jest słynna i kontrowersyjna Dorota "Doda" Rabczewska. Album, opatrzony specjalną okładką ze złotą obwolutą, zakrywającą cześć zdjęcia piosenkarki, będzie można zakupić w poniedziałek, 24 października.

 • Producenci zrezygnowali z Dody! "Chciała promować siebie, nie film"

  ...9 stycznia, producenci zrezygnowali z tej współpracy. Powód? "Doda chciała promować siebie, nie film. Kiedy nagrała utwór, stwierdziła, że to hit na jej płytę. Wyprodukowała zastępczy teledysk...

 • Kontrowersyjna piosenkarka pokazała swój nowy, gorący teledysk...