• Informacje na temat:

  doda zima

Artykuły na temat: doda zima
 • ...omieszkała napomknąć, że marzy jej się kariera aktorska.  "Może ten szum medialny pomoże mi w karierze" - dodała na koniec. Dr Pomponik trzyma kciuki. Bo niby dlaczego tylko jednej Rabczewskiej miałoby się...

 • Doda i Joanna Krupa pomogą zwierzakom

  Polskie celebrytki zamierzają podjąć działania mające na celu poprawę doli bezdomnych zwierząt.

 • Doda nie pomoże 13-letniej siostrze

  Doda uważa, że nie jest nic winna swojej przyrodniej siostrze Paulinie.

 • Kontratak Dody i Tokio Hotel

  natomiast dwa zespoły mające liczne grupy fanów, z reguły nastoletnich - niemiecka Tokio Hotel i polska Virgin, której wokalistka jest Doda. Niemcy z albumem "Schrei", dzięki awansowi z 15. na 4. miejsce, znaleźli się tuż za podium. Natomiast Doda wraz z kolegami powróciła z płytą "Ficca" do pierwszej dziesiątki (skok z 34. na 9. pozycję).

 • Dody było najwięcej w 2009 roku!

  Celebrytką 2009 roku okazała się bez wątpienia Doda . Wokalistka, której nazwisko pojawiło się w minionym roku w aż 4325 publikacjach prasowych przebiła wszystkich. Specjaliści wycenili jej wizerunek prasowy na ponad 160 milionów złotych!

 • Wśród muzyków Doda Dorota Rabczewska, a wśród aktorów Anna Dymna - to postacie showbiznesu o których pisze się najwięcej w polskim internecie - wynika z przeprowadzonych badań.

 • "M jak miłość": Ula boi się... miłości!

  .... Poda mu kurczaka z ryżem w sosie curry. Morawski będzie zachwycony i stwierdzi, że w życiu nie jadł nic lepszego, po czym zaproponuje Uli wspólny wypad nad morze. - Tylko ty i ja, i zima na Helu. Siedem dni sam na sam! Szum morze, wiatr. Powiedz tak! - poprosi i doda, że ustalił już z Marzenką (Olga Szomańska) i Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński), że zajmą się Siedliskiem w czasie nieobecności...

 • Już ogłaszają wiosnę!

  Przedpremierowo na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać fragmentów składanki "Wiosna 2008 po polsku".

 • "Barwy szczęścia": W sieci kłamstw

  .... - Przez jakiś będziemy udawać, że się rozstaliśmy... Tylko my będziemy wiedzieć, że się kochamy, a na zewnątrz nic - zima! Zobaczysz, reszta świata natychmiast się od nas odczepi! Chcę mieć z tobą(...) - doda. Czy Robert zgodzi się na prośbę dziewczyny czy złamie jednak Angeli serce? I dziewczyna znów się załamie?

 • Już mamy wiosnę!

  W piątek, 7 marca, do sklepów trafiły cztery składanki pod wspólnym szyldem "Wiosna 2008".

Zdjęcia na temat: doda zima
Wideo na temat: doda zima
 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Postrach nocy 3D

  Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry. Jerry to z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać... Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę...

 • Gang Wiewióra

  Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

Dyskusje na temat: doda zima
 • Re: Wielki skandal na ślubie: pan młody jest gejem!

  Zima już na wylocie mówi kotka do do kota ty kocie... jeszcze tylko kwiecień co przeplecie odrobinę miłości doda troszeczkę czułości i maj rozkwitnie kwiatami zielonymi zagonami w głowach pomiesza innych rozweseli rozbawi jednych na przeciw drugich postawi i tak zostawi by sami radzili sobie z tymi problemami na łonie natury wśród kwiatów śpiewu ptaków