• Informacje na temat:

  dokumencie stacji

Artykuły na temat: dokumencie stacji
 • "Gra o tron": Hakerzy żądają milionów dolarów okupu od stacji HBO

  Hakerzy, którzy włamali się do komputerów HBO, udostępnili kolejną porcję wykradzionych plików i zażądali od tej stacji milionów dolarów okupu, grożąc upublicznieniem niewyświetlonych jeszcze odcinków seriali oraz różnych wrażliwych danych.

 • Dokument "Ciemności skryją ziemię" premierowo w TVP2

  To jedyne tej skali i rangi wydarzenie telewizyjne! We wtorek, 27 stycznia, w 70. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau, kilkanaście stacji telewizyjnych z całego świata wyemituje dokument "Ciemności skryją ziemię" André Singera, na który składają się unikatowe materiały zarejestrowane przez operatorów alianckich armii podczas wyzwalania obozów na terytorium byłej III Rzeszy.

 • Bogusław Linda oskarża TVN: Napisali na murze jeb*ć Lindę!

  Bogusław Linda oskarżył dziennikarzy "Faktów" TVN o manipulację! Będzie odpowiedź stacji?

 • Afera Jeremy'ego Clarksona: BBC straciła 4 miliony widzów!

  4 miliony widzów straciła BBC2 na decyzji o anulowaniu niedzielnej emisji motoryzacyjnego programu "Top Gear" - poinformował "Guardian". Powtórka dokumentu o RAF "Red Arrows: Inside the Bubble", którą stacja pokazała zamiast show Jeremy'ego Clarksona, przyciągnęła przed telewizory marne 1,3 miliona widzów.

 • Renata Kaczoruk będzie miała swój program w TVN-ie!

  Renata Kaczoruk (29 l.) doczekała się swoich 5 minut w stacji, gdzie do tej pory największą gwiazdą był jej ukochany, Kuba Wojewódzki (53 l.). Renulka napisała bowiem scenariusz do dokumentu o modelkach. "Modelki 3.0", bo tak będzie się nazywał ów program, zostanie wyemitowany na antenie TVN Style. Kuba już teraz zaciera ręce na myśl o solidnym zastrzyku gotówki dla ich gospodarstwa domowego...

 • Agnieszka Szulim zaszalała w Tokio

  Ten reportaż był w Wielką Niedzielę największym hitem TVN Style. Stacja powtórzy "Szalone Tokio" w najbliższą sobotę.

 • Andrzej Fidyk odchodzi z TVP! Po 36 latach pracy

  ...wirtualnemedia.pl poinformował, że umowa między Fidykiem a TVP została rozwiązana za porozumieniem stron. Odejście dziennikarza ma być związane ze zmianami w stacji, choć tak naprawdę już za prezesury Juliusza(...) zobaczymy go w innej stacji bądź w jakimś niezależnym projekcie.      

 • Trzeci sezon "Newsroom" od 8 grudnia w HBO

  Już od 8 grudnia widzowie HBO będą mogli oglądać trzeci, finałowy sezon serialu "Newsroom", który odsłania kulisy działania informacyjnej stacji telewizyjnej. Twórcą serialu jest Aaron Sorkin, a w głównej roli występuje Jeff Daniels. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

 • "Wesołowska i mediatorzy" ściągnięci z anteny

  Serial paradokumentalny stacji TVN "Wesołowska i mediatorzy" zdecydowanie nie zachwycił widzów. Z powodu słabych wyników oglądalności (średnia oglądalność wynosiła ok. 800 tysięcy widzów) zadecydowano o ściągnięciu produkcji z głównej anteny i przeniesieniu jej do TVN7. Zamiast "Wesołowskiej..." w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.50 będzie nadawany nowy dokument "Ten moment", który na antenę...

 • Daniel Radcliffe jako "Game Changer"

  Stacja BBC oficjalnie potwierdziła, że Daniel Radcliffe zagra jednego z twórców kontrowersyjnej serii gier "Grand Theft Auto" w filmie opowiadającym o jej powstawaniu. Obraz kręcony jest w ramach projektu BBC promującego naukę programowania wśród brytyjskiej młodzieży.

Wideo na temat: dokumencie stacji
 • Renata Kaczoruk opowiedziała o swoim programie w TVN-ie!

  Renata Kaczoruk (29 l.) doczekała się swojego czasu antenowego w stacji, gdzie do tej pory prym wiódł jej narzeczony, Kuba Wojewódzki (53 l.). TVN Style niebawem wyemituje bowiem dokument o modelkach, do którego scenariusz napisała sama Renulka. Czy to początek jej wielkiej kariery u Miszczaka? (Agencja TVN / x-news)