• Informacje na temat:

  dolph lundgren zdjęcia

Artykuły na temat: dolph lundgren zdjęcia
 • Serialowe wieści zza oceanu: "Nowy wspaniały świat"

  ..."). Ray Donovan : Stacja Showtime zamówiła 5. sezon serialu "Ray Donovan" (12 odcinków). Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w przyszłym roku. Arrow : Dolph Lundgren dołączył do obsady nowej serii "Arrow...

 • Thomas Jane nowym "Punisherem"

  Znany z "Podejrzanego" i "Piekielnej głębi" Thomas Jane wcieli się komiksowego herosa Punishera. Reżyserem i scenarzystą filmu będzie Jonathan Hensleigh ( "Armageddon" ). Zdjęcia do "Punishera" mają ruszyć w ciągu dwóch miesięcy.

 • Najważniejsze filmy 2014! To na nie czekamy

  Nowe dzieła Roberta Rodrigueza, Davida Finchera, Christophera Nolana i Petera Jacksona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy drugiej połowy 2014 roku.

 • Harrison Ford w "Niezniszczalnych 3"

  Harrison Ford zastąpi Bruce'a Willisa w kolejnej odsłonie filmu akcji "Niezniszczalni 3". Ford dołączy do takich gwiazd, jak: Arnold Schwarzenegger, Jason Statham i Kellan Lutz. Udział Nicolasa Cage'a i Jackie Chana nie został oficjalnie potwierdzony.

 • John Woo i "He-Man"?

  W ostatnim czasie w Hollywood zaczęły krążyć pogłoski o planach drugiej kinowej ekranizacji komiksu i animowanego serial u "He-Man i władcy wszechświata". Do projektu podobno przymierza się sam John Woo ( "Mission: Impossible 2" , "Szyfry wojny" ). Tymczasem jednak pochodzący z Honkongu twórca skupia się na dokończeniu swojego najnowszego dreszczowca, "Paycheck", oraz na przygotowaniach do realizacji obrazu "Land of Destiny", który uważa za swoje najważniejsze przedsięwzięcie.

 • Powrót Schwarzeneggera

  "Terminator" Arnold Schwarzenegger wraca do gry. Po ukończeniu urzędowania, jako gubernator Kalifornii, aktor ponownie pojawił się na planie filmowym. Najnowszy film z udziałem Schwarzeneggera to "Niezniszczalni 2". Film wejdzie do kin na świecie 17 sierpnia.

 • Stallone: Willis jest "chciwy i leniwy"

  Poznaliśmy powody, dla których nie zobaczymy Bruce'a Willisa w "Niezniszczalnych 3". Poszło o... milion dolarów.

 • Sylvester Stallone znów "Niezniszczalny"

  Najbardziej znany twardziel w światowym kinie - Sylvester Stallone - znów pojawi się na ekranie jako Barney Ross. 24 sierpnia do kin wchodzi film "Niezniszczalni 2".

 • Legenda kina akcji ma 50 lat!

  W Hollywood znany jest pod pseudonimem "Mięśnie z Brukseli", który Amerykanom o wiele łatwiej wymówić, niż jego prawdziwe imię i nazwisko. Jean Claude Van Damme - legenda kina akcji lat 80. i 90. - obchodzi dziś 50. urodziny.

Wideo na temat: dolph lundgren zdjęcia
 • Niezniszczalni

  Grupa najbardziej niebezpiecznych i wysoko wyspecjalizowanych najemników wyrusza z misją, której nikt inny nie odważył się przyjąć. Muszą zlikwidować latynoskiego dyktatora, który od ponad 20 lat znęca się nad swoimi obywatelami i zagraża innym krajom. Po rozpoczęciu misji żołnierze odkrywają, że sprawy wyglądają inaczej, niż się tego spodziewali. Nieoczekiwanie wpadają w sieć kłamstw i zdrady. Misja zostaje udaremniona, a "kompania braci" staje w obliczu całkowitej destrukcji. Barney Ross...

 • Niezniszczalni 2

  Największa demolka wszechczasów z jeszcze bardziej zabójczą obsadą! Niezniszczalni powracają ze zdwojoną siłą i jeszcze większą dawką humoru. Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" - tego słowa żadnemu...

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...