• Informacje na temat:

  dom brada pitta włochy

Artykuły na temat: dom brada pitta włochy
 • Brad Pitt (40 l.) wraz z małżonką Jennifer Aniston (35 l.) wzorem innych amerykańskich gwiazd show-biznesu poszukują dla siebie domu w Anglii. Plotkuje się, że słynne małżeństwo właśnie tam zamierza wychowywać w przyszłości swoje dzieci.

 • Zainfekowani "Zmierzchem"

  Żyjąc w świecie, gdzie o znaczeniu wydarzeń, problemów czy ludzi świadczą liczby (oglądalności, słuchalności, ściągalności, itd.), przed fenomenem "Zmierzchu" trudno uciec. Zbliżający się koniec filmowej serii zmusza do refleksji na temat samego zjawiska, jakim stały się w gruncie rzeczy słabe powieści pewnej pani domu z Arizony.

 • Wielkie święto kina w Cannes!

  W środę, 13 maja, rozpoczął się 62. Festiwal Filmowy w Cannes. O Złotą Palmę walczyć będzie 20 filmów, wśród nich nowe dzieła Pedro Almodovara, Quentina Tarantino i Larsa von Triera. Tegoroczne wielkie święto kina potrwa do 24 maja.

 • Telewizyjne przeboje weekendu

  W nadchodzący weekend nie zabraknie ciekawych filmowych propozycji. Na srebrnym ekranie zobaczymy nowe przygody agenta 007 w "Świat to za mało" i dalsze losy wielkiego skoku na kasyno w "Ocean's Twelve: Dogrywka". Ponadto XVIII-wieczna Anglia ("Księżna") i międzyplanetarna przestrzeń w kolejnej części sagi George'a Lucasa.