• Informacje na temat:

  dom do góry nogami w gdansku

Artykuły na temat: dom do góry nogami w gdansku
 • "Barwy szczęścia": Polak z afrykańską duszą - rozmowa z Aminem Bensalemem

  ...(Jakub Wieczorek - przyp. aut.) i kilka innych osób będą podchodzić sceptycznie do nowych sąsiadów. Fayad zostanie niesłusznie oskarżony o gwałt; omal nie dojdzie do linczu. Dom naszych bohaterów...

 • Andrzej Grabarczyk o wnuczce z zespołem Downa: To był szok!

  ...linię, jak narysuje piękny kształtny okrąg. Zazdroszczę Szwedom, bo tam szkolnictwo jest otwarte na takich ludzi, kończą studia. A Maja? - To artystyczna dusza, pięknie maluje. Rozumie, że Lenie(...) razy kolega szepnął znajomemu: "Weź go, daj robotę, ma małe dziecko". Kiedy chorowała moja mama, Paweł Wawrzecki uruchomił swoje kontakty medyczne. Myślę, że ktoś tam z góry opiekuje się mną. Całe...

 • "Chcemy być największym zespołem świata"

  Pierwszy wspólny koncert Lady GaGi i Semi Precious Weapons oglądało 12 widzów (słownie: dwanaście). Było to w 2006 roku. GaGa występowała w roli supportu.

 • Xawery Żuławski: W chaosie kina

  Jego debiutancki film "Chaos" (2005) uznany został za odkrycie polskiej kinematografii, swą pozycję ugruntował brawurową ekranizacją głośnej książki Doroty Masłowskiej "Wojna polsko-ruska pod flaga biało-czerwoną" (2009). Xawery Żuławski skończył w czwartek, 22 grudnia, 40 lat.

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.